Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 40 23,3%
  • Samsung

Oy: 52 30,2%
  • HTC

Oy: 2 1,2%
  • Sony

Oy: 7 4,1%
  • LG

Oy: 12 7,0%
  • Huawei

Oy: 12 7,0%
  • OnePlus

Oy: 2 1,2%
  • General Mobile

Oy: 9 5,2%
  • Xiaomi

Oy: 16 9,3%
  • Diğer

Oy: 20 11,6%

• Oy verenlerin toplamı
    172
Merhaba Arkadaşlar,

Bu konu başlığı altında hangi marka/model'i kullanığınızı, aslında hangi telefonu önerdiğinizi nedeniyle birlikte yorumlar mısınız? Listede olmayan kullandığınız veya önerdiğiniz marka/model telefonu "Diğer" seçeneğini seçerek yorum olarak belirtebilirsiniz.
Nokia Lumia kullanıyorum ve çok mutluyum.

Lenovo P2 kullanıyorum. Benim için şarj çok önemlidir. Fotoğraf vs. ile işim olmaz. Bataryası da 5100 Mah olduğundan 2 günü çok rahat çıkarıyor

Ben iPhone 7 Plus kullanıyorum. Gayet hızlı ve beni memnun eden bir telefon. Fiyatı biraz pahalı olsada öneririm. Sizi üzmeyecek ve uzun zaman idare edebileceğiniz bir telefon. Yalnız 4k çekimler yapacağım ben derseniz 128gb modelini öneririm. Onun dışında 32gb şu anda günlük kullanımda herhangi bir sıkıntı çıkartmıyor.

Son düzenleme:
iPhone 8, 8 Plus, X kullandıktan sonra yorum yapmalısın. Yoksa onlarıda mı atarsın yoksa? :)
2-3 sene içinde güncelleme ile çöp olacak bir telefonu almam. Bu arada şimdi diyeceksiniz: Android sanki hiç yavaşlamıyor. Android telefonlara gözünüz gibi baktığınız zaman hiçbir şekilde yavaşlama söz konusu olmaz.

2013'ten beri iPhone 5 kullanıyorum hiç tamire servise gitmedi . Bu aralar bataryasının biraz sorunları olduğunu görüyorum, hızlı şarj oluyor ve (daha az oranla) pil daha çabuk tükeniyor . :) Temel enerji kanunlarına aykırı ama bilmiyorum . Performansı genel olarak güzel bence bu kadar eski bir cihaza göre. Pubg desteklemiyor , Rules of Survival kasıyor , biz de Free Fire oynamak zorunda kalıyoruz .Umarım beni 2-3 yıl daha götürür mâlum dolar 5 ve her şey pahalı . Bilgisayar almak istiyorum ve telefona bütçe ayıramam . :)

Şuan da iPhone 5s ve iPhone 7 kullanıyorum. iPhone 5s, kendi hatamdan dolayı ekranı kırıldı bu nedenle Zorlu Center Apple'de müşteri memnuniyeti adına - ücret almadan - 1 kereliğe mahsus olmak üzere ekran değişimi yapıldı. Bakın kullanıcı hatası olmasına rağmen MM adına değişim yaptılar. Hem cihaz kalitesini, hem de servis garantisini başka bir markada bulamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı