Hangi telefon markasını tercih ediyorsunuz?

iPhone her zaman kalitedir. Kimse kalkıp "7 bin ona vereceğime 3 bine xioami alırım." Olaylarına girmesin. IPhone'a 7 bin verirsin 5 sene telefonun güncelleme alır, 7 sene kullansan bile takılma donma olmaz. 2 sene önce 7 bin TL'ye çıkan iPhone 11 hala 7 bin. Yani satsan zarar etmezsin. Kullanması aşırı kolay ve çok sadedir. Xioami 1 sene önce çıkardığı modellere bile güncelleme getirmez. 2-3 sene sonra donmalar takılmalar başlar. Satmak istesen bile iyi bir fiyata satamazsın. İlle de andoid alıncaksa Samsung alınır. Hangisinin mantıklı olduğunu siz düşünün.

Evet iPhone güzel bende seviyorum Xiaomi sevgim konusunda tutumlu değilim kullandığımda memnun kaldığım her telefonu tutarım yine de Xiaomi markası da güzel Apple almazdım şahsen çok pahalı ve da ha iyi özelliklere sahip başka telefonlarda var batarya mAh az tabii ki de önemli olan bataryanın işlevselliği düşük mAh diye çabuk bitecek diye bir şey yok ancak kullananlar memnun dikkat etmem üzerine genelde yanlarında powerbank ile geziyor dediğim gibi fiyatları yüzünden almayı düşünmezdim dudak uçuklatan fiyatlar da.

3 Numara her telefonda yok mu?
Hayır ben görmedim. Demek istediğim şu. Telefonunu birisi aradı, sen görmedin. Baktığında cevapsız arama görünüyor. Buraya kadar da normal. Bu aramanın hemen sağ tarafında 10 sn. 20 sn. artık kaç saniye çaldırdıysa yazıyor. Babam cevapsız arama ve 30 saniye çaldırmış.
WhatsApp Image 2020-12-04 at 22.59.49.jpeg

Dediğim gibi. Samsung kullandım yılardır hiç görmedim. Bir kaç markaya daha baktım, onlarda da yok.

Xiaomi kullanıyorum. Kronik ekran sorunları var herkes övse de bu telefonlar hiçbir zaman iPhone kadar uzun ömürlü olmayacak maalesef.

Kronik ekran sorunu ne bende kullanıyorum aldığım günden 1 gün sonra kütüphane de çok şiddetli bir şekilde parkeye düşürdüm dikine hiçbir şey olmadı cihaza 2 ay falan oldu halen performansı iyi da ha çok kullanan kişide önemli aa unutmadan bir de aldığınız yer.
Hayır ben görmedim. Demek istediğim şu. Telefonunu birisi aradı, sen görmedin. Baktığında cevapsız arama görünüyor. Buraya kadar da normal. Bu aramanın hemen sağ tarafında 10 sn. 20 sn. artık kaç saniye çaldırdıysa yazıyor.
Bende yokmuş pardon o zaman eski kullandığım telefonlar da var hatırlıyorum çünkü öyle bir şey.

Xiaomi kullanıyorum.Kronik ekran sorunları var herkes övsede bu telefonlar hiçbir zaman İphone kadar uzun ömürlü olmayacak malesef.
Xiaomi öven, telefondan anlamıyordur bence. Tamamen balon bir firma.

Malzemesi kalitesiz, MIUI komple IOS çakması, kamera kötü, ekran paneli leş, ses kalitesi eh işte.

Kronik ekran sorunu ne bende kullanıyorum aldığım günden 1 gün sonra kütüphane de çok şiddetli bir şekilde parkeye düşürdüm dikine hiçbir şey olmadı cihaza 2 ay falan oldu halen performansı iyi da ha çok kullanan kişide önemli aa unutmadan bir de aldığınız yer.

Bende yokmuş pardon o zaman eski kullandığım telefonlar da var hatırlıyorum çünkü öyle bir şey.
Görsel attım.

Şansına gelmiştir.İsmini vermem ne kadar doğru olur bilmiyorum ama Miui Türkiye Forumunu takip ediyorsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Onlarca şikayet var bu konuyla alakalı.Kalitesi panel kullanıyor malzeme kalitesi vasat.

Huawei ve Apple tercih ediyorum telefon tarafında, Huawei bana göre Android cephesinin bir numarasıydı, şu an tabi ki kendi eko sistemini kuruyor.

Xiaomi öven, telefondan anlamıyordur bence. Tamamen balon bir firma.

Malzemesi kalitesiz, MIUI komple iOS çakması, kamera kötü, ekran paneli leş, ses kalitesi eh işte.

Ben beğeniyorum sanırım kötü bir deneyiminiz olmuş aldığım günden 1 gün sonra kütüphane de şiddetli bir şekilde yere düşürdüm hiçbir çizik kırıklık bükülme olmadı bence bu kadar genele atmayın sonra çoğu insanda olduğu gibi gereksiz bir tutum sergiliyoruz eskiden bende yapıyordum şimdilerde dikkat ediyorum ancak dedemin Malı değil sonuçta kullanmadığım şeyi kötülemem sizin bunu yaptığınızı iddia etmiyorum sadece söyledim.
Şansına gelmiştir.İsmini vermem ne kadar doğru olur bilmiyorum ama Miui Türkiye Forumunu takip ediyorsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Onlarca şikayet var bu konuyla alakalı.Kalitesi panel kullanıyor malzeme kalitesi vasat.
Evet panel kalitesiz malzame konusunda bir araştırma yapmadım ancak doğrudur ben yine de cihazımı sürekli tedbir içinde kullanıcağım sonuçta her telefon narindir bunlar camdan plastikden aletler dikkat edilmesi gerekli ileri de bir kronik probleme denk gelirsem ki geldim bazen karşı tarafın sesi gelmiyordu hopörlere alınca geliyordu ve ya yeniden başlatınca düzeliyordu ancak bu sorun MIUI 12 den sonra 1 2 kere başıma geldi sonrasında gelmedi.

Geri
Yukarı