Hangi telefon markasını tercih ediyorsunuz?

Razer Phone. 😎
Satın Al Razer Phone 2 Oyun Telefonu 5.7 64GB Çift Kamera IP67 Android 8.1  Siyah, TL16.7 | DHgate.Comda

2013 yılında ilk aldığım akıllı telefon Samsung Galaxy S4 idi tam olarak 7 sene boyunca kullandım ve telefon halen düzgün bir şekilde çalışıyor sadece şarjı çok hızlı bitiyor şubat ayından beridir de Galaxy A71 kullanıyorum bunuda en az bir 5 sene daha kullanırım diye düşünüyorum.

Marka bağımlılığım yada takıntım yok. Dönemine ve ihtiyaçlara göre o segmentte en iyi fiyat performans telefonu almaya çalışırım.

Zamanında kendime Xiaomi Mi Note 3 aldım. Geçen aylarda anneme Realme 6 aldım. Kısa süre önce abime Samsung M51 aldım.

Apple. Kullanma nedenim ise ekosistem bütün cihazlar birbirleriyle çok iyi bir uyum içinde çalışıyorlar IPhone'de kopyaladıgım bir yazıyı MacBook Pro'da yapıştırabiliyorum iPad Pro'da çizim yapıp anında Mac'de yaptığım çizime ulaşabiliriyorum airdrop ve daha bir sürü özellik. Benim gibi grafik tasarımla ugraşan biri için Apple ürünleri büyük kolaylık sağlıyor.

Çok güzel bir de fiyatları cazip olsa tadından yenmez unutmadan bataryaları hakkında bir bilgim yok ama mAh az görünüyor.
B
Marka bağımlılığım yada takıntım yok. Dönemine ve ihtiyaçlara göre o segmentte en iyi fiyat performans telefonu almaya çalışırım.

Zamanında kendime Xiaomi Mi Note 3 aldım. Geçen aylarda anneme Realme 6 aldım. Kısa süre önce abime Samsung M51 aldım.
Bunların hepsini sen mi aldın cidden tam hayırlı evlat yemin ediyorum.

2013 yılında ilk aldığım akıllı telefon Samsung Galaxy S4 idi tam olarak 7 sene boyunca kullandım ve telefon halen düzgün bir şekilde çalışıyor sadece şarjı çok hızlı bitiyor şubat ayından beridir de Galaxy A71 kullanıyorum bunuda en az bir 5 sene daha kullanırım diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun güzel telefon onu da ha fazla kullanırsın 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı