Hangi telefon markasını tercih ediyorsunuz?

Çok güzel bir de fiyatları cazip olsa tadından yenmez. Unutmadan bataryaları hakkında bir bilgim yok ama MAH az görünüyor.

Bunların hepsini sen mi aldın cidden? Tam hayırlı evlat yemin ediyorum.
Yok ama hangi telefonu almayı seçmekte hayırlı evlat sınıfına beni sokuyordur değil mi? :) Bazen öyle bir noktaya geliyorsunuz ki seçim yapamıyorsunuz. Stresli bir duruma geliyor. Elektronik bir ürün seçmek gerçekten bazen strese sokuyor. Çünkü ihtiyaçları karşılamalı ve fiyat performans olmalı.

Zaten ne zaman bir şeye ihtiyaç olsa bana başvuruyorlar. 😀

Son düzenleme:
Yok ama hangi telefonu almayı seçmekte hayırlı evlat sınıfına beni sokuyordur değil mi? :) Bazen öyle bir noktaya geliyorsunuz ki seçim yapamıyorsunuz. Stresli bir duruma geliyor. Elektronik bir ürün seçmek gerçekten bazen strese sokuyor. Çünkü ihtiyaçları karşılamalı ve fiyat performans olmalı.

Zaten ne zaman bir şeye ihtiyaç olsa bana başvuruyorlar. 😀
Başta öyle düşündüm de sorma babında sonra direkt öyle yazınca öyle herhalde dedim😁.

Samsung.
Çünkü yazılım olarak Apple'ın arkasından geliyor.
(Xiaomi'de iyi fakat alt modelleri o kadar başarılı değil bence.)

Çok güzel bir de fiyatları cazip olsa tadından yenmez unutmadan bataryaları hakkında bir bilgim yok ama mAh az görünüyor.
B

Bunların hepsini sen mi aldın cidden tam hayırlı evlat yemin ediyorum.

Fiyat olarak sonuna kadar haklısın en uygun telefon bile 6 7 bin civarına satılıyo birde ekosisteme girmek istersen Macbook iPad falan çok uçuk rakamlar.
Ben 11 pro kullanıyorum 3050 mAh batarya var 1 günü rahatlıkla çıkarıyor gün içinde birtek arabanın kablosuz şarj pedinde şarj ediyorum eve geldigimde hala %20 25 şarjım oluyor.

B.

Fiyat olarak sonuna kadar haklısın en uygun telefon bile 6 7 bin civarına satılıyor bir de ekosisteme girmek istersen MacBook iPad falan çok uçuk rakamlar.
Ben 11 Pro kullanıyorum 3050 mAh batarya var 1 günü rahatlıkla çıkarıyor gün içinde bir tek arabanın kablosuz şarj pedinde şarj ediyorum eve geldigimde hala %20 25 şarjım oluyor.
Ben çok telefon kullanan bir insan değilim Xiaomi Redmi Note 9 Pro var 2 gün bazen 3 gün gidiyor hep de %35-40 kalınca şarja takıyorum ama dediğim gibi isim olmadıkça bakmam tele keyfiyen dolaşmak için çok nadir girerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı