Hangi temayı kullanıyorsunuz?

Ciri Riannon

Centipat
Katılım
27 Nisan 2021
Mesajlar
1.059
Çözümler
7
Yer
Kaer Morhen
Merhabalar dostlar, yıl olmuş 2021 ben hala Dark Reader+ Dimenson ikilisini ortak kullanıyorum ve göze hoş bir görüntü veriyor. :D Önceden düz karanlık temayı kullanıyordum fakat çok sadeydi, değişiklik yapmak istedim o yüzden şu an bu temadayım. Normal Dimenson'u da bir süre kullandım fakat fazla parlak olması sebebiyle, bir süre sonra gözümü yorduğu için değiştirdim. Sizler hangi temayı kullanıyorsunuz? :)
 
KS
KS
Ciri Riannon

Ciri Riannon

Centipat
Katılım
27 Nisan 2021
Mesajlar
1.059
Çözümler
7
Yer
Kaer Morhen
Dimension + siyah tema nasıl yapabilirim?
Dimenson temasını öncelikle aktif edin, beyaz olacaktır. Daha sonra aşağıdaki linkten Dark Reader isimli chrome eklentisini kurun ve sayfayı yenileyin. Ta da artık dimenson'u koyu kullanabilirsiniz. :D Tek sorunu her beyaz sayfalı siteyi direkt dark moda alması. O yüzden, sosyalden çıkınca devre dışı bırakırsanız daha iyi olur sizin için.
 

Monterey

Kilopat
Katılım
6 Kasım 2019
Mesajlar
5.395
Makaleler
54
Çözümler
65
Yer
🌍
Dimenson temasını öncelikle aktif edin, beyaz olacaktır. Daha sonra aşağıdaki linkten Dark Reader isimli chrome eklentisini kurun ve sayfayı yenileyin. Ta da artık dimenson'u koyu kullanabilirsiniz. Tek sorunu her beyaz sayfayı dark moda alması o yüzden, sosyalden çıkınca devre dışı bırakırsanız daha iyi olur sizin için.
Görüntüsü nasıl tam olarak, ekran görüntüsü atabilir misiniz?
 
Yukarı