Hangi tip kulaklıklar daha zaralıdır?

justblack

Centipat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Merhaba. Bazıları kulak içi kulaklığın kulak derisinin hava almasını engellediğini, kulak üstü kulaklıkların kulak şeklini değiştirdiğini, kablosuz olanların ise kansere yol aça bileceğini söylüyor. Peki sizce, sağlık açısından hangi tip kulaklıklar daha iyidir? Ve ne tür kullanmak gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bazıları kulak içi kulaklığın kulak derisinin hava almasını engellediğini, kulak üstü kulaklıkların kulak şeklini değiştirdiğini, kablosuz olanların ise kansere yol aça bileceğini söylüyor. Peki sizce, sağlık açısından hangi tip kulaklıklar daha iyidir? Ve ne tür kullanmak gerekir?
İnternet kafede olan dümdüz olan kulaklıklardan almayın hocam kulakları yakıyor ve ağrıtıyor.

Kaliteli kablosuz kulaklıkların zarar vereceğini düşünmüyorum ve bir kulaklığın kulak şeklinizi değiştirebilmesi için çook uzun süre takmanız gerek çıkarmadan.

Samsung'un şu tip kulaklığından berbat bir kulaklık görmedim Kulağı aşırı acıtıyor.

Dosya Ekleri

• images (11).jpeg
    images (11).jpeg
    5,5 KB · Görüntüleme: 40
2020 den beri gt5 kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım ne kulaklıkta ne de kulağımda ama kulaklığımı kimseye vermedim bu süreçte sizde vermezseniz bence sıkıntı çıkmaz.

Büyüme çağındaysanız ve sürekli kulaklık takıyorsanız, taktığınız kulaklık da çok sıkı bir kulaklıksa şekil bozukluğu yapma ihtimali var.

Tizleri çok yüksek veren kulaklıklardan da işitme sağlığı açısından uzak durmakta fayda var.

Samsung'un şu tip kulaklığından berbat bir kulaklık görmedim Kulağı aşırı acıtıyor.
Tasarım faciası gerçekten, benim de kulağımı mahvetmişti.

Bence en az zararlısı açık tip kafa üstü kulaklıklar. Daha sonra EarPods tipi açık tip kulak içiler gelir.
Silikonlu kulaklıkları çok uzun süre aralıksız takmak önerilmiyor.

Geri
Yukarı