Hangi Total War oyunundan başlamalıyım?

Dovahkiin1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ilk defa başlayacak biri için hangi Total War oyununu önerirsiniz? Çok zorlanmadan öğrenebileceğim bir oyun olursa daha iyi olur. Teşekkürler.

Merhabalar, ilk defa başlayacak biri için hangi Total War oyununu önerirsiniz? Çok zorlanmadan öğrenebileceğim bir oyun olursa daha iyi olur. Teşekkürler.
Bir hikaye bağlantısı yok oyunlarda ilgi duyduğun döneme göre. Empire total war dönem olarak en güzelleri bence ama eskidi artık baya yapay zekası falan çöp oldu artık.

Bir hikaye bağlantısı yok oyunlarda ilgi duyduğun döneme göre. Empire Total War dönem olarak en güzelleri bence ama eskidi artık bayağı yapay zekası falan çöp oldu artık.

Hocam Attila düşünüyorum ama çok beğenmeyen gördüm. Optimizasyonu kötü diyen de var. Rome 2 ve Attila arasında kaldım.

Top, tüfek olsun diyorsan Empire: Total War öneririm, onun dışında Total War Saga Thrones of Britannia ve Rome 2 de güzel oyunlar. Warhammer serisi de güzel ama çok fazla DLC'si var pahalılar.

Top, tüfek olsun diyorsan Empire: Total War öneririm, onun dışında Total War Saga Thrones of Britannia ve Rome 2 de güzel oyunlar. Warhammer serisi de güzel ama çok fazla DLC'si var pahalılar.

Total War Empire almayı düşünüyorum ama yapay zekası iyi midir? Eski malum

Geri
Yukarı