Hangi ücretli Anti-Virüs alınmalı?

Aiwendill

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, şirketimin 5 adet bilgisayarına ücretli Anti-Virüs programı satın almayı düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla Kaspersky, ant-virüs konusunda en iyisi. Şirket bilgisayarlarının güvenliği için sizce hangi programı tercih etmeliyim? İşletme - ev arasında bir hayli ücret farkı var ve 5 taneden fazla bilgisayarı güvenceye almamıza henüz gerek yok.

Eğer siz de benim gibi Kaspersky kullanmam gerektiğini düşünüyorsanız Kaspersky'ın hangi paketini satın almalıyım? Eğer ev için olanı ideal ise "Anti-Virüs - İnternet Security - Total Security - Security Cloud personal" bu dörtlüden hangisini tercih etmeliyim?

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunlara göz atarsanız kendiniz karar verebilirsiniz. Ayrıca nelerin önlemini almanız gerektiğini de öğrenmiş olursunuz.

Bunlara göz atarsanız kendiniz karar verebilirsiniz. Ayrıca nelerin önlemini almanız gerektiğini de öğrenmiş olursunuz.
Teşekkürler, inceleyip kararımı vereceğim.

Norton ücretlendirme bakımından uygun, onu da inceleyeceğim teşekkür ediyorum.

Ne almam gerektiğini şuan bilmiyorum ama ne almamam gerektiğini biliyorum. ESET çok pahalı, Avast ve Bitdefender kullanmayı düşünmüyorum.

Neyi satın alacağıma karar verene kadar Kaspersky TS indirdim ve 3 aylık deneme kodunu kullandım.

Normalde AV kullanmıyordum, yıllar önce kullandığımda da yine Kaspersky kullanıyordum. O zamanlar Kaspersky yine çok iyiydi lakin bilgisayarı çok yavaşlatıyordu. Yıllar sonra tekrar gözlemleyeceğim, bu problemin çözülmüş olduğunu umut ediyorum ve düşünüyorum. Gözlemlerimi sizlere ileteceğim.

Herkesin faydalanması için 90 Günlük Kaspersky TS Kodu: 3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Geri
Yukarı