Hangi Ünlüleri Gördünüz?

Dwayne Johnson ve olayı anlatıyorum 1 sene önce Amerika'ya gitmiştim o zaman tatil yapmak ve fotoğraf çekmek için gittim ve gittiğim yerde dwayne Johnson film setinde gördüm please photo diye bağırdım senaryoları yönetmen hazırlarken 1 kere fotoğraf çekinmek için izin verdi ve çekindim şu an fotoğrafları atardım ama ne yazık ki telefonum kırıldı. :( :( Bu olay gerçek.

Tarık Çamdal, geçen sezon Galatasaray basketbol takımı kadrosu, basketbolda Eurocup şampiyonu olduğu sene tüm Galatasaray kadrosu, Ayhan Akman, Sergen Yalçın, Enes Batur, Alex de Souza, Duman grubu, Yüksek Sadakat grubu, Teoman, Nusret, Kerimcan Durmaz ve Canan Karatay. Bu söylediğim kişilerin hepsiyle karşılaşmışlığım vardır.

Toplumumuzun ünlü yaptığı çoğu insan, ünlü olmayı haketmiyor. Çoğu insan. Dolayısıyla birini gördüğümde hemen telefonuma sarılıp fotoğraf çekmiyorum veya gördüğüm insanların isimlerini aklımda tutmuyorum. Şuan kimleri gördüğümü de hatırlayamıyorum zaten. İnsanlar yaptıkları güzel işlerle akıllara gelmeli. Orada burada, zayıfladı, şişmanladı, yaz aşkı, kaçamak vb. gibi manşetlerle değil. Siyasetçileri de ünlü saymıyorum. Milletin temsilcileri milletden üstün olmamalı. Tabi burası Türkiye değil mi? Her neyse. Ortada sanat yok ama sanatçımız çok! Dile getirmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı