Hangi Victus 16 en iyisi?

Erayv7

Centipat
Daha fazla  
Hangisini tercih etmek daha mantıklı olur?

Sanırım 2.

Ben ortadakini kullanıyorum 1. ayım, Ortadakini tavsiye ederim, AMD 6800h 12. nesil intel i7 ile i5 arasında bişey performansı. volorant orta ayarlarda 250-260 fps, ayarları fulleyince 144 fps sabit kalıyor. GTA 5 full ayarlar 70 fps gibi bişey veriyor takılma donma yok. After effect de render falan alırken de yağ gibi çalışıyor takılma falan yok.

Ben ortadakini kullanıyorum 1. ayım, ortadakini tavsiye ederim, AMD 6800h 12. nesil Intel i7 ile i5 arasında bir şey performansı. Valorant orta ayarlarda 250-260 FPS, ayarları fulleyince 144 FPS sabit kalıyor. GTA 5 Full ayarlar 70 FPS gibi bir şey veriyor takılma donma yok. After Effects'de render falan alırken de yağ gibi çalışıyor takılma falan yok.

3050 Ti olduğuna emin misiniz? 3050 kartlar hakkında çok fazla olumsuz yorum duydum da.

3050 Ti olduğuna emin misiniz? 3050 kartlar hakkında çok fazla olumsuz yorum duydum da.
Evet ama bendeki kasa lacivert ekran çerçeve gri, ekran kartı 3050ti 115W, senin attığın satıcı ekran kartını belirtmemiş kaç W olduğunu 90W olanlarıda var bir sor istersen satıcıya. birde merakımda ne kadar ısınabilir diye çabaladım malum 6nm transistör var ısınmaması lazım i5 intele göre onda 10nm işlemci var neyse Laptopu kullandığım günden beri ne kadar zorlarsam zorlayım 80 derece üzerine çıkartrmayı başaramadım. Soğutma oalrak test ettiğimde en düşük 35 derece değer gördüm. ortalama kullanımda tarayıcı müzik vs. 45-50 derece arası oynuyor.

Son düzenleme:
3. Bunların hepsi 75W. Satıcı yanlış bilgi vermiş. 3050 / 3050 Ti versiyonların mobilde 95W üstü yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı