Hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?

denizmavisi

Centipat
Daha fazla  
Hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Ben Opera GX kullanıyorum ama güvenlik sıkıntıları olduğunu duydum ve değiştirmek istiyorum. Kullandığınız tarayıcının avantajlarını ve dezavantajlarını yazında fikir alalım.

Brave kullanabilirsin, kodları çoğunlukla Google Chrome ile aynı bayağı benzerlikleri var. Gizlilik açısından bir Tor Browser olmasa da gayet yeterli bir tarayıcı. Ama Opera tarayıcaları gibi harici VPN özelliği bulunmuyor.

Brave kullanabilirsin, kodları çoğunlukla Google Chrome ile aynı bayağı benzerlikleri var. Gizlilik açısından bir Tor Browser olmasa da gayet yeterli bir tarayıcı. Ama Opera tarayıcaları gibi harici VPN özelliği bulunmuyor.
Opera isterse dünyanın en iyi VPN hizmetini versin yine kullanmam

Brave kullanıyorum.

Avantajları:
- Çoğu tarayıcıya göre daha güvenilir olması,
- Çoğu tarayıcıya göre daha az kaynak tüketmesi,
- Hızlı olması,
- Chromium tabanlı olması ve bu sebepten sitelerde sorun yaratmaması ve eklenti desteğinin geniş olması.

Eksileri:
- İçerisindeki reklam engelleyicinin pek iyi olmaması olabilir fakat zaten istediğiniz reklam engelleyici kurabilirsiniz. Pek bir eksisi yok.

Opera isterse dünyanın en iyi VPN hizmetini versin yine kullanmam
Sadece örnek verdim, harici VPN hizmeti olması bile bir artı bana sorarsan. Ama güvenlik açıklarını kapattığını söylemek de yanlış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı