Hangi Windows 8.1 Single Language İso dosyasını İndirmeliyim?

Mehmet Kiraz

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayarım Windows 8 Single language geldi, ben bunu Windows 8.1 Single language kuracağım ama hangi link daha iyi bilmiyorum, yardım ederseniz sevinirim. MEGA (Bu iso dosyasını microsoft yayınlamamış, el ile oluşturulmuş!) http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=510815 Buda microsoft' un sitesinden indirilen iso dosyası? Arkadaşlar hangisi daha iyi ve günceldir?

Hocam anlatamadım galiba size Microsoft'un indirme aracıyla indirin. Hem el değmemiş istiyorsun hemde nereden indireyim diye soruyorsun. Linki verdik daha neyi düşünüyorsun anlamadım. Microsoft indirme aracı oluşturmuş, neyini sorguluyorsun bunun.

Hocam anlatamadım galiba size Microsoft'un indirme aracıyla indirin. Hem el değmemiş istiyorsun hemde nereden indireyim diye soruyorsun. Linki verdik daha neyi düşünüyorsun anlamadım. Microsoft indirme aracı oluşturmuş, neyini sorguluyorsun bunun.
Karasız kaldım hocam napıyım? Neyse tamam teşekkürler. :):):):):)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğiniz gibi kurdum. Sonra mağazaya girdim bana windows 8.1 single language güncelle diye bir şey Çıktı, tıklayınca windows 8.1 single language dosyası indirdi 3.65GB civarında ve sonra yeniden başlatıldı. Bu problem hakkında bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam programda zaten direk olarak single language 64 bit tr paketi var. Onu indirip kurduğunuzda sizi mağazaya yönlendirmez ki?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı