Hangi Windows 8 Sürümünü Almalıyım?

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün forumdaki Win. 8 bağlantılarından Win. 8'i kurdum. Ama orjinal yapmak için satın alacağım. Vatan'da bir sürü sürüm var. Hangisini almalıyım? Bundan önce orjinal Windows 7 vardı.
VATAN COMPUTER - MICROSOFT - Windows 8 Pro 32 bit / 64 bit T
Bunu alsam aktif edebilir miyim yoksa
VATAN COMPUTER - MICROSOFT - Windows 8 Pro 64 bit T
bunu mu almak zorundayım?

Vatan kutulu satmıyor galiba Pro versiyon ev kullanıcısı için gereksizdir. fiyatlar Win 8:300TL Win 8 Pro :500TL.

Kendi sitesinden satınalmayı yapabilirsin.

Windows 8'i satın alın - Microsoft Windows

Bende zaten orjinal Win. 7 var. Yükseltme sürümünü alsam 145 TL'ye nasıl yükselteceğim? Windows 8 kurulu şuan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende zaten orjinal Win. 7 var. Yükseltme sürümünü alsam 145 TL'ye nasıl yükselteceğim? Windows 8 kurulu şuan.

Denemedim microsoftun sitesinden okuduğumu özetlersem satın aldığın yükseltme DVD sinde olan yükseltme uygulamasını çalıştırdığında Pc ni tarayıp uygun şartları yani kurulu windows 7 ini görüp Win 8 e geçerek aktifleştirmeyi tamamlayacak. Şuanki Win 8 kurulu halinde yükseltme yapamıycağını söylüyor çünki uygulama yükseltilecek orjinal bir işletim sistemi (Win 7) algılamayacak!
Benzer şeklini otomatik Microsoft sitesindende yapmak mümkün fiyat yada satınalma merkezleri hakkındaki bilgiyi yükseltme yardımcısını yüklediğinde gösterip gerekli adımları izlemeni sağlıyor yani oradanda aynı yükseltme fiyatını ödemiş oluyorsun.
Tüm işlemler sonlandığında Win 8 keyine sahip oluyorsun böylece birdahakine normal kurulum yapabilirsin.

Windows 8'e yükseltme - Microsoft Windows

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı