Hangi Witcher 3 paketi alınır?

4PieD

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar Steam üzerinden Witcher 3'ü almak istiyorum. Fakat hangisini almam konusunda bilgim yok.

1)The Witcher 3: Wild Hunt Satın Alın : 29.99 TL
2)The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition Satın Alın : 29.99 TL
3)The Witcher Trilogy Satın Alın (PAKET) : 33.60 TL

2.seçenekteki 1.yi de kapsamıyor mu? Alan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim. 2.yi almak daha mantıklı değil mi?

Steam link: Save 50% on The Witcher® 3: Wild Hunt on Steam

Year edition alın. Ya da 1 ve 2. oyunlar yoksa. Game of The Year Edition + 1 ve 2'yi tek tek ekleyin. 37TL gibi bir şey yapıyor. Ben öyle aldım. Edition + 1 + 2 olarak aldım.

Ben the Witcher 3 GOTY aldım 29.99 TL ye. Şuan da kütüphanemde
The Witcher 3 : wild hunt
The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine
The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stones
The Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass
Bunlar bulunmakta yani 3 dlcye de sahibim. GOTY Edition almak en mantıklısı.
Screenshot_2018-12-24-12-58-05-398_com.valvesoftware.android.steam.community.jpeg

Dosya Ekleri

• Screenshot_2018-12-24-13-00-41-357_com.valvesoftware.android.steam.community.jpeg
    Screenshot_2018-12-24-13-00-41-357_com.valvesoftware.android.steam.community.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 98
2. seçenek tüm DLC ler ve normal oyundan farklı olarak v1.31 update ine sahip. normal oyun sadece v1.30 a kadar. Arkadaşın dediği gibi önce 2. yi al sonrada farkını verip 3. yü al. Tam olması gerektiği gibi olsun.

Son düzenleme:
İkinci mantıklı fakat bu diğer oyunları es geçmeniz ile sonuçlanırsa bence güzel olmaz. Zamanında Witcher 2'yi büyük bir zevk ile oynamıştım. Bazı mekaniksel sıkıntıları olsa da hikayesi çok keyifliydi. Önce 2'yi oynarsanız, 3'ü oynarken hikayede sonuçlarını görürsünüz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı