Hangi WRC oyunu en tatmin edici

erdmee

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, WRC oyunlarından birisini almak istiyorum da size göre fiyatları umursamazsak en iyi WRC oyunu hangisi?
Ayrıca Dirt oyunu da önerebilirsiniz ikisinden birini alacağım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dirt Rally 2.0 oynadığım en iyi rally oyunuydu. WRC olarak da WRC 8 denebilir.
Hocam WRC Generations almayı düşünüyordum ama Dirt oyunları da çok ilgi çekici sizce WRC Generations mı daha iyi yoksa Dirt Rally 2.0 mı ayrıca herkes 2.0'ı övünce bi kararsız kaldım

Hocam WRC Generations almayı düşünüyordum ama Dirt oyunları da çok ilgi çekici sizce WRC Generations mı daha iyi yoksa Dirt Rally 2.0 mı ayrıca herkes 2.0'ı övünce bi kararsız kaldım

WRC Generations çok beğenilmedi diye biliyorum. Ben olsam Dirt Rally 2.0 alırdım. Benim için en iyi rally oyunu odur.

WRC Generations çok beğenilmedi diye biliyorum. Ben olsam Dirt Rally 2.0 alırdım. Benim için en iyi rally oyunu odur.
Bende öyle düşünüyorum hocam ayrıca fiyatı da daha uygun ama bir şey soracağım internette tam bulamadım ama 2.0 da free roam seçeneği var mı acaba?

Bende öyle düşünüyorum hocam ayrıca fiyatı da daha uygun ama bir şey soracağım internette tam bulamadım ama 2.0 da free roam seçeneği var mı acaba?

Ben ilk çıktığı zaman oynadım. Yarış yapıp geçiyordum. Free roam yeri olarak test alanı vardı diye hatırlıyorum sadece.

Geri
Yukarı