Hangi yıl sizin için özel?

Arkadaşlar en özel yıl hangi yıldır? Benimki 2014 o yıl bilgisayar aldım kendime.
Kanka dün 1660 TI sistemli laptop aldım. Şu aralar en güzel şey ama en özel yılım 2021. Çünkü ilk defa gurbette ailemden ayrı çalışmaya geldim. Aslında laptobu sıkılmamak için aldım. Her sene benim hayatımın bir dönüm noktasını yaşıyorum. Geçen sene okulu bitirdim. O yıl en özeldi. Şimdi işteyim en özel yılım bu. Büyük ihtimal seneye en özelim olacak. Çünkü askere gideceğim 😌

2019'un Eylül'ün den bu yana 2020 çok güzeldi benim için kişisel anlamda okul ayrı kendi takım maçlarım ayrı Trabzonspor'un maçlarına gitmek ayrı çok güzel bir yıldı ve bu yıl da PC'm oldu. 2021 ise benim için bir oyun yılı oldu :D

2016'nın ilk yarısı. Yeni bilgisayar almıştım. Çok güzel arkadaşlık ilişkilerim vardı. Yaşadığımdan zevk alıyordum.

Arkadaşlar en özel yıl hangi yıldır? Benimki 2014 o yıl bilgisayar aldım kendime.
2008-2012 çünkü o zamanlarda daha çocuktum hiç stresim ya da derdim yoktu.Ödevler projeler gibi sıkıntılar yoktu,korona falan yoktu tek amacım eğlenmekti ve çok güzel günlerdi sonra artık bu devir bitti ve o günlerden eser kalmadı.

Geri
Yukarı