Hangi yurt dışı Amazon sitelerinde 2 yıl global garanti var?

Daha fazla  
Yurt dışı Amazon'dan ekran kartı almak istiyorum. Bazı ülkelerin Amazon sitesi 2 yıl garanti sunuyormuş. Bunların hangileri global garanti sunuyor acaba? Japonya sunmuyor mesela bunu biliyorum.

Satıcıların hepsini amazon kabul edelim arkadaşlar. Amazon dışı satıcılardan alınmayacak.

.de , .fr , .it , co.uk bunların hepsi sunuyor mu garantiyi?
Sunar diye biliyorum fakat diyelim Amazon.fr'den alacaksanız satıcının Amazon.fr olması gerek. Diğer ülkelerdeki amazonlar için de geçerli.
Sunar diye biliyorum fakat diyelim Amazon.fr'den alacaksanız satıcının Amazon.fr olması gerek. Diğer ülkelerdeki amazonlar için de geçerli.
Avrupa ülkelerinden alırsanız daha iyi olur.

Satıcıların hepsini Amazon kabul edelim arkadaşlar. Amazon dışı satıcılardan alınmayacak.

.de.fr. İt, co.uk bunların hepsi sunuyor mu garantiyi?

Bunu hangi ürünü alacaksanız onun satıcısına sormanız daha garanti olur.

Ayrıca Amazon destek hem hızlı hem samimi bir şekilde yardımcı oluyor onlarla da irtibata geçebilirsiniz.

Global garanti, Amazon’la değil de aldığınız ürünün markası ile ilgili. Bazı ürünleri hangi Amazon’dan alırsanız alın, Türkiye içerisinde tamir ettirebilirsiniz. Mesela Xbox global garanti verip Türkiye’de teknik servis sunarken, Sony vermiyor.

Satıcısı Amazon olduğu sürece, aldığınız ürünü Türkiye’de garantiye götüremiyorsanız, yurtdışına kargolayıp kargo ücretini Amazon’dan talep edebiliyorsunuz. Amazon.de için bu durum böyle. Hepsi için geçerlidir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı