Haqqus'un Izoly sistem önermesi

Siz hiç kasadaki psu gizleyici tarafında rgb gördünüz mü?
İzoly ile mümkün.

1611259645387.png

E ayrı ayrı alınıca 4k ya geliyor bu sistem 4300 TL. Ayrıca bir sözleşmeye göre stok yoksa İzoly parçaları değiştirip gönderebiliyor. Bu sözleşmeye göre de adamlar elimizde yok deyip i3 10100F yerine i3 1. nesil gönderiyor.
Ben ona bir şey demiyorum zaten adam 4000 TL'ye toplayabileceğiniz fakat toplamak istemeyeceğiniz bir sisteme 300 TL kar koyuyor. Hazır sistem satan her firma böyle yapıyor zaten buna bir itirazınız varsa arayalım kapatsınlar şirketi. Ben kaliteyi değil fiyata yöneltilen eleştirileri haksız buluyorum.

Ben ona bir şey demiyorum zaten adam 4000 TL'ye toplayabileceğiniz fakat toplamak istemeyeceğiniz bir sisteme 300 TL kar koyuyor. Hazır sistem satan her firma böyle yapıyor zaten buna bir itirazınız varsa arayalım kapatsınlar şirketi. Ben kaliteyi değil fiyata yöneltilen eleştirileri haksız buluyorum.
Pollux 3T-10 | Game Garaj Daha ucuz ve daha performanslı.

Gamepower'ı, rampage'i öveni bile anlarım ama izoly ve turboX'i hayatta anlayamam gerçekten yazık. Buna inanıp ailelerine bunu aldıracak olan küçük kardeşleriminiz vay haline. 🙁
Böyle kanallara iyi para veriyorlar. Ondan inceliyor adamlar da. Yoksa zaten kimse linç yemek uğruna inceleyip iyi ürün falan demez yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı