Harbiye'de sokak ortasında yürüyen trans kadın Beren Ecmel saldırıya uğradı!

Beren Ecmel adlı vatandaşımız, Harbiye'de önce sözlü tacize maruz kaldı, sonrasında da bıçaklı saldırıya uğradı. Kadının yüzü pert durumda arkadaşlar.

Ben utanıyorum artık. LGBT bireyleri sevseniz de sevmeseniz de onlar da insanlar, aynı bizler gibi. Saygı duyulması gerek.
Hiçbir şeye saygı kalmamış ülkede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılan şey çok kötü evet ama kimse kimseye saygı duymak zorunda değil.
Hayır kardeşim, saygı da duyacaksın.
Bak şöyle düşün. Arkadaşın sana herhangi bir fikir belirtiyor. Hoşuna gitmese de arkadaşının fikrine saygı duyarsın değil mi?
Böyle düşün.

LGBT destekçisi değilim arkadaşlar ama saygım sonsuzdur. Çünkü onlar da bizim gibi insan ama farklılar.

Hayır kardeşim, saygı da duyacaksın.
Bak şöyle düşün. Arkadaşın sana herhangi bir fikir belirtiyor. Hoşuna gitmese de arkadaşının fikrine saygı duyarsın değil mi?
Böyle düşün.

LGBT destekçisi değilim arkadaşlar ama saygım sonsuzdur. Çünkü onlar da bizim gibi insan ama farklılar.
Arkadaşım da olsa, Allah'ın peygameri de olsa, annemde olsa söylediği şey düzgün değilse saygı duymam. Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil.

Senin bu dediğin hangi ayette yazıyor merak ettim.

Allah Allah, eşcinsellere saldır diye nerede demiş ki? Bak sen şu işe. Yazık.

Bana "ama şu sürede böyle yazıyor" demeyin çünkü bu kitapta birkaç kavram hariçinde her şeyin tamamen tersi yazıyor ve bu sayede "mezhep" adı altında adamına göre muamele yapılabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı