Hard disk çıktı ama bilgisayar çalışmaya devam etti

EyupTRHd

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı uzay montaj kullanıyorum ve hard disk masanın üstündeydi. Elim çarptı yanlışlıkla, yere düşürdüm. Kablosu çıktı (sadece SATA kablosu). Ama bilgisayar çalışmaya devam etti. Google açıktı. Google'da aynı sekmede dolaşıyordum. Sonra masaüstüne geldim, hala sorun yok. Masaüstünden bir şey açmaya çalışınca mavi ekran verdi, bu nasıl oldu?

Arkadaşlar bilgisayarı uzay montaj kullanıyorum ve hard disk masanın üstündeydi. Elim çarptı yanlışlıkla, yere düşürdüm. Kablosu çıktı (sadece SATA kablosu). Ama bilgisayar çalışmaya devam etti. Google açıktı. Google'da aynı sekmede dolaşıyordum. Sonra masaüstüne geldim, hala sorun yok. Masaüstünden bir şey açmaya çalışınca mavi ekran verdi, bu nasıl oldu?
Muhtemelen RAM sayesindedir, pek fikrim yok ama böyle olabilir.

Çünkü o anda bilgisayarın RAM'den çalışıyordu.
Ram'e depolanan verilerle çalışıyordu başka birşey açmaya çalıştığınızda HDD olmadığı için mavi ekran yemişsiniz doğal bir şey.
Bazı kanallarda testleri vardı izleyebilirsiniz.

Bazı bilgiler işlemcinin kolayca erişmesi ve elinin altında bulunması için RAM de bekler. Ve kullanılacağı zaman işlemciye geçer. Burada açık olan siteyi RAM'den görüntülemişsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı