Hard disk okuma sorunu

karzi

Hectopat
Daha fazla  
Ben normal olarak bilgisayarımı kullanıyordum. Sonra yeni bir hard disk aldım. Eskisini çıkartıp yenisini taktım ve windows 7 kurdum. Yenisini çok güzel çalıştırdı ama eskisini tekrar taktığımda açılmadı. Eski hard diskte hiç bi sorun yok ama bilgisayar okumuyor.

Bağlantılarının iyi oturduğundan gerçekten emin ol. Güç kablolarını ve veri kablolarını başkası ile dene.
Hala problem devam ederse iki hdd takılı iken diğer HDD çeşitli hdd programları var .
Onlarla kurtarmayı dene.

Bilgisayarım sağ tık yönet-> disk yönetimi-> Sistem yazan birim windowsun olduğu birimdir Mantıksal sürücülerde bölümlediğin disklerdir harf yolu atayarak bilgisayarımda görünmesini sağlayabilirsin...

Sorun orda işte. Bu bahsettiğim 500 Gb'lik bölünmüş bi hard disk. 300 Gb'si C Diski 200 Gb'side D diski. Bilgisayara bunu ekstradan taktığım zaman F diski olarak görüyor. Bunuda 500 gb Birleşik Görüyor. Yarısı dolu yarısı boş olarak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı