Hard Diske Bir Şey Atarken Ses Geliyor

Hüseyin Kırma

Hectopat
2 tane Hard Disk üzerinde denedim ve sonuç ikisinde de aynı. Hard diske bir dosya atmaya çalışırken boyutu ne olursa olsun bir cazırtı geliyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Şimdiden teşekkürler.

Kardeşim health bölümünde her şey ok görünüyor. Benim sorun zaten tahminimce Hard Disk'te değil;çünkü yeni aldığım Hard Disk'te de aynı ses geliyor. Yani sorun bilgisayarda ama ne olabilir?

Nasıl bir ses geliyor? Hard disk zaten ses yapar, içinde mekanik parça vardır:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yani abi demek ki ses mekanik bir şey değil sistemden geliyor ve ben bu sesi biliyorum. Skype çağrılarında da duyuyoruz bu sesi. Böyle hani Tuşları ezince diy-diyuut diye bir ses gelir ya. Onun böyle yükselip daha sonra azalarak yok olanı gibi. :D Ya çok saçma oldu ama gerçekten öyle. Sistemden gelen bir ses yani HDD veya herhangi bir şeyin parçasından değil...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı