Hard diski sabitlemeden takarsak bir şey olur mu?

adanalı ayhan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Gaziosmanpaşa
Merhaba, yeni bir sistem topladım dolayısıyla eski harddiskim boşta duruyordu, spotify mailimi ve her şeyimi unuttuğum için o diskin içinden spotifayı açmak için harddiski taktım. Ancak harddiski hiç bir şekilde sabitlemeden direkt bilgisayarda ki harddiskin üzerine koydum problem teşkil eder mi? Sadece aşırı derecede ses çıkıyor şuanda.
Konu açmadan önce aygıt yöneticisinden durdurdum, cevaplarınız üzerine tekrardan çalıştıracağım.
Spotify konusunu hallettim, Spotify'a sağ tıklayarak dosya konumunu açtım user dosyası var orada " svwmsswjaasdasdasdl61v9sdx-user" şeklinde kullanıcı adımız var onun ile giriş sağladım.

Son düzenleme:
Bildiğiniz üzere hard disk adı üstünde bir diskin dönmesi ile çalışıyor. Siz her ne kadar bir şeyin üzerine koymuş olsanız da içindeki diskin dönmesinden dolayı oluşan titreşim hard diske zarar verebilir. Eğer slot varsa slota, eğer yoksa bulabildiğiniz birkaç plastik kelepçe yardımı ile düzgünce kasa içine sabitlemenizi öneririm.

O şekilde tekrar çalıştırmanızı önermem. Kasanızda yer yoksa buradaki gibi bir dönüştürücü ile harici olarak kullanınız. (Ürünü örnek olarak attım. Marka model belirtmediğiniz için eğer alacak olursanız boyutunu göz önünde bulundurarak alın) .

Yeni konular

Geri
Yukarı