Hard Diskten Veri Kurtarma Veya İçerik Alma

Okan1986

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Harici hard diskim (1TB) bozuldu sanırım. Bilgisayara takınca bağlanıyor, ışığı da yanıyor ama hard diski göremiyorum. Disk yönetiminde görünüyor ama ya çevrimdışı ya da salt okunur durumda. GPT ve MBR seçeneklerine yönlendiriyor.

Malum veri kurtarma ücretleri çok yüksek. Benim amacım içerisindeki müzik arşivimi kurtarmak olduğu için boyutu da yüksek.

Ama size soruyorum;
Hard diskin içerisindeki klasörlerin bir görüntüsünü almak, görebilmek mümkün müdür? Dosyalar bozuk olsun önemli değil, çünkü albümlerin isimlerini görsem yeter bana. Tekrar arşiv yaparım ben. Önemli olan klasör adlarını görebilmek. Bununla ilgili bir program var mıdır?

$mft ve $mftmrr dosyaları halen sağlam ise diskte dizinlenmiş dosyaları görmeniz mümkün. ayrıntılı bilgi isterseniz yardımcı olurum. mesajda gönderebilirsiniz.

Arkadaşım Daha yakınlarda Toshiba M3 1TB diskimden 200 Gb a yakın verimi içinde foto video falan vardı hepsini kurtardım.
Proğramımız Diskintarnal Partition Recovery aslında kendi video anlatım çalışmam yarım kaldı. vaktim olmadı montaja. program adıyla aratma yaparsan çıkacaktır.. Anlatımlar. Haa. diskin taramasını bekle biraz. sırf bu notayı kaçırdığım için programa suç bulup çalışmadı diye baya bir içlendim.

Önemli Not: bilgisayarda okunmayan disklerinizi Smart Tv lere takın bakın. birçoğu açaçaktır. müzik foto ve videoları. Bu dediklerim kafa vurmayan diskler için geçerlidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı