Harddiskim Boşta Çok Fazla Çalışıyor

MertDemir

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Harddiskim boşta %90 kullanmaya başladı. Bilgisayardaki Adobe Photoshop CC-Razer Game Booster sildim %30larda dolaşıyor. Birde Avira Bazen Disk 15MB/SN Çıkıyor. %100 Oluyor Harrddik. Normalmi Şuan %15lerde ilk açılışta 5dk avira %90+ çalıştırıyo sonra düşüyor.

secocanpolat

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Görev yöneticisinden bellek kısmına bakın. En çok hangisi kullanıyor ? Sisteminizde başlangıçta çalışan casus yazılım veya virüs çalışıyor olabilir. Casus yazılım araçlarını kullanın. Derin tarama yapın. Ayrıca aşağıdaki konudaki aracı indirip çalıştırın. Log dosyasını o konuya mesaj olarak yollayın.

HijackThis Log Paylaşımı ve Çözümleri

JaroxJamaica

Gigapat
En iyi cevaplar
0
Yer
Balıkesir
Görev yöneticisinden bellek kısmına bakın. En çok hangisi kullanıyor ? Sisteminizde başlangıçta çalışan casus yazılım veya virüs çalışıyor olabilir. Casus yazılım araçlarını kullanın. Derin tarama yapın. Ayrıca aşağıdaki konudaki aracı indirip çalıştırın. Log dosyasını o konuya mesaj olarak yollayın.

HijackThis Log Paylaşımı ve Çözümleri
Arkadaşa katılıyorum. Genelde bu gibi sorunların sebebi virüslerdir.

KS
MertDemir

MertDemir

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Şuan sistemim %4de Çalışıyor ortalama Normalmi Girişte Biraz arza yapıo zaten Comodo kuruyorum şuan. Derin Tarama Yapacam.

Ya sorun demin Oldu. Mirillis Actionla ilgili bir video çekecektim. 2 Tane Açmayı Denedim Mirillis Actionu Kafayı Yedi Bir anda pc.

Yeni konular

Yukarı