Hareketli profil fotoğrafı

Profil fotoğrafının hareketli olmasından rahatsız olur musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Remix koyanları da görürüz izin verilirse.

An itibariyle 23-24.
Yeniliyoruz.

Ayrı bir bakış açısı. Sayfa yüklenme süresi daha uzun olur.

@er36po Kabul edilmemesi büyük bir sürpriz olur, ben Technopat'i biliyorsam etkiye tepki yapar ve cogunlugun istegini kabul eder. :)
Emrivaki anket kazanıp da başarıya ulaşılacağını pek sanmıyorum. :) Sonuçta konu yönetici kadro tarafından açılmadı, self servis gelin güvey olmaya benziyor biraz. :)

Bu hareketli imza/avatar bir başlarsa kontrol etmesi zor olur. Mutlaka aşırıya kaçılacaktır, bardağı taşıran son damlanın da günü gelecektir. Ondan sonra yine eskiye döner sistem. Aşırı, neye göre kime göre mevzusu başlamasındansa hiç başlamaz diye tahmin ediyorum.

Emrivaki anket kazanıp da başarıya ulaşılacağını pek sanmıyorum. :) Sonuçta konu yönetici kadro tarafından açılmadı, self servis gelin güvey olmaya benziyor biraz. :)

Bu hareketli imza/avatar bir başlarsa kontrol etmesi zor olur. Mutlaka aşırıya kaçılacaktır, bardağı taşıran son damlanın da günü gelecektir. Ondan sonra yine eskiye döner sistem. Aşırı, neye göre kime göre mevzusu başlamasındansa hiç başlamaz diye tahmin ediyorum.

500 KB sınırına uyarak orta kalitede 16-17 karelik bir resim oluşturabilirsiniz. 1 saniyeden daha kısa sürede nasıl aşırıya kaçılabilir?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı