Harici 7.1 ses kartı vs Windows Sonic

Arda Korludağ

Hectopat
Yer
Andromeda
Corsair HS35 Stereo kulaklık aldım, Windows Sonic ile kullanıyorum fakat bir artısını göremedim galiba ben Windows Sonic'i açamadım. Harici 7.1 ses kartı ile kullansam bir artısı olur mu yoksa Windows Sonic'de aynı işi görüyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda Murat Gamsız açıklamalar yapmış ama aklıma takılan sorular oldu. Dolby Access, Windows Sonic'den daha iyiymiş. Sizce ses kartı yerine Dolby Access'i mi kullanmalıyım? Ses kartı için tavsiyesi olanlar var mı?

Dolby Access Al - Microsoft Store tr-TR
Dolby Access linkini bıraktım. Valorant oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 almanıza gerek yok. Stereo ile iyi ses kasarsınız. Harici 7.1 ses kartı ile daha iyi ses deneyimi yaşarsınız Windows Sonic'e göre.

Hocam bende de hs35 var da stereo ile mi kullansam yoksa windows sonici aktif etmelimiyim diye düşünüyorum. Sen ne yaptın aradan baya zaman geçmiş bir sonuca ulaşmışsındır.

Hocam bende de hs35 var da stereo ile mi kullansam yoksa windows sonici aktif etmelimiyim diye düşünüyorum. Sen ne yaptın aradan baya zaman geçmiş bir sonuca ulaşmışsındır.
Ben Windows Sonic'i hiç kapatmadım kulaklığı kullandığımdan beri Windows Sonic açık ve sağdan soldan gelen sesleri rahat duyuyorum yani.

Geri
Yukarı