Harici disk dosyalarına erişilmiyor

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Resimde gördüğünüz gibi PC’nin algıladığı ve disk yönetimi bölümünde gözüken bellek cihazım, dosya gezgininde ve komut istemi bölümünde çıkmıyor. Disk yönetimi bölümünden harf atayayım dedim sağ tık yapıyorum ilgili bölüm yok yani harf değiştirme ve atama yapılamıyor.
İçindekileri kaybetmeden bu sorunu nasıl çözebilirim?

134686F9-6E07-4E01-85EF-92A01360C78C.jpeg

ECBE0AFD-8E97-46E5-AC6A-9BCB2400CF6C.jpeg

7CA0C3CC-30B1-49C2-9046-2C7C2B4CAB5E.jpeg

Bilgisayar >> yönet >> aygıt yönet. >> USB veriyolu denetleyicileri üzerinde görünüyor ise aygıtı kaldır deyip tekrardan sisteme reset atmayı deneyin eğer sonuç olumsuz olursa veri kurtarma programları ile verilerinizin kurtulduğuna emin olduktan sonra depolama cihazını onarmak adına daha rahat adımlar atabilirsiniz.

IMG_20200410_210014_HHT.jpg

Dediğiniz yerde çıkmadı ama disk sürücüleri bölümünde çıktı. Kaldır yapıp yeniden başlattım açılışta driver başarıyla yüklendiğine dair bildirim geldi ama dosya gezgininde yine yok.

Hangi veri kurtarma programı tavsiye edersiniz?

Eki Görüntüle 532620

Dediğiniz yerde çıkmadı ama disk sürücüleri bölümünde çıktı. Kaldır yapıp yeniden başlattım açılışta Driver başarıyla yüklendiğine dair bildirim geldi ama dosya gezgininde yine yok.

Hangi veri kurtarma programı tavsiye edersiniz?

Yüksek ihtimalle tanıtma bölümünde hata oluşmuş veya bir şekilde virüs girmiş olabilir öncelikle verilerinizi güvene alalım.

Araştırma yaptığınızda bolca program bulunuyor çoğunluğu işe yarayan programlar... Benim deneyip başarılı olduğum program easeus eğer bu başarısız olursa başka programlar da deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı