Harici diske Windows XP kurulur mu?

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Merhabalar, benim bir tane 500 GB'lik harici diskim var ben bunu USB ile PC'ye bağlayıp kullanıyorum. Ben bu diskte Windows TO GO gibi XP kurmak istiyorum bu mümkün mü?

Merhabalar, benim bir tane 500 GB'lik harici diskim var ben bunu USB ile PC'ye bağlayıp kullanıyorum. Ben bu diskte Windows to GO gibi XP kurmak istiyorum bu mümkün mü?

Kurabilir misin ama her açılışta harici disk olduğu için belirli birkaç dosyayı yeniden kurcağı için açılması uzun sürebilir.

Kurabilir misin ama her açılışta harici disk olduğu için belirli birkaç dosyayı yeniden kurcağı için açılması uzun sürebilir.

Uzun sürede açılması umrumda değil ama nasıl kuracağım bilmiyorum.

Nasıl kuracağım?

Uzun sürede açılması umrumda değil ama nasıl kuracağım bilmiyorum.

Nasıl kuracağım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

—~—~——~—~——~—~——~—~——~—~—

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

XP, Windows to GO desteklemiyor.

Hani desteklemiyordu.

O videoyu izledim hocam adamında yaptığı gibi yaptım belleğe virus girmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı