Harici ekran kartı gözükmüyor

Evet, ondan dolayı da olabilir. BIOS güncelleyin, ama önce anakartınızın chipset sürücüsünü indirin. Bu arada dizüstü bilgisayar mı kullanıyorsunuz? Eğer dizüstü kullanıyorsanız ve cihazınız buysa buradan indirebilirsiniz.
HP Pavilion g6-1040et Dizüstü Bilgisayar Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği
Evet dizüstü bir bilgisayar ve bir ara denemiştim güncellemeyi ama bulmamıştı uygun güncelleme.
Anakartın chipset sürücüsünü de mi buradan indireceğim ?
Şöyle bir sorun var , benim bilgisayarım Windows 10 64x , seçenekler arasında böyle bir şey yok. En fazla Windows 8 64x gösteriyor.

Evet dizüstü bir bilgisayar ve bir ara denemiştim güncellemeyi ama bulmamıştı uygun güncelleme.
Anakartın chipset sürücüsünü de mi buradan indireceğim ?
Şöyle bir sorun var , benim bilgisayarım Windows 10 64x , seçenekler arasında böyle bir şey yok. En fazla Windows 8 64x gösteriyor.
Açıkçası o konu hakkında benim de bir bilgim yok, belki Win8'e geçip deneyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 827364

Yukarıda attığım şekilde. DxDiag içerisinde de gözükmüyor. Dizüstü bilgisayarım.
Format attıktan sonra DxDiag içerisinde de gözükmemeye başladı, aygıt yöneticisinde var ama oyunlarda leş gibi FPS veriyor. Ne yapmalıyım?

DP'yi anakart girişe değil de ekran kartı girişine taktın mı kontrol et.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı