Harici ekran kartı nasıl kullanılır?

kurga243

Kilopat
Merhaba. Bende RX 560X ve Vega 10 ekran kartı var ben oyunları RX560 X kullansın dememe ragmen Windows'un grafik ayarları bölümü ve AMD bölümünde. Buna ragmen Vega 10 kullanıyor ben Vega 10 devre dışı bıraksam veya kaldırsam da bu sefer Microsoft kendi ekran kartını tanıyor, RX560 X tanımıyor. Ben sadece tüm her şeyde görüntü verme oyun dahil RX560X nasıl devreye sokarım? Vega 10 yerine sadece tek 1 ekran kartı çalışsın görüntüyü de o versin istiyorum çünkü RX560 Vega 10 arasında bayağı bir fark var FPS olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windowsta pil gücünü sınırladıysan direk olarak dahiliyi kullanır. Performans moduna alman gerekiyor sanırım harici ekran kartının çalışması için. Her bilgisayarda değişiyor fakat genel mantalite böyle.

Merhaba bende RX560X ve Vega 10 ekran kartı var ben oyunları RX560 X kullansın dememe ragmen Windows'un grafik ayarları bölümü ve AMD bölümünde buna ragmen Vega 10 kullanıyor ben Vega 10 devre dışı bıraksam veya kaldırsamda bu sefer mıcresoft kendi ekran kartını tanıyor RX560 X tanımıyor ben sadece tüm her şeyde görüntü verme oyun dahil RX560X nasıl devreye sokarım Vega 10 yerine sadece tek 1 ekran kartı çalışsın görüntüyüde o versin istiyorum çünkü RX560 Vega 10 arasında bayağı bir fark var FPS olarak.

AMD'nin paneline gir oyunu ekle yüksek performans seç.
dedigim gibi olmadı denedim
Windowsta pil gücünü sınırladıysan direk olarak dahiliyi kullanır. Performans moduna alman gerekiyor sanırım harici ekran kartının çalışması için. Her bilgisayarda değişiyor fakat genel mantalite böyle.
evet yüksek performansa aldım ayrıca kendi pil uygulaması var laptopun oda yüksek performansta

Windows'ta pil gücünü sınırladıysan direk olarak dahiliyi kullanır. Performans moduna alman gerekiyor sanırım harici ekran kartının çalışması için. Her bilgisayarda değişiyor fakat genel mantalite böyle.

Şu yöntemi dene pil ayarlarından yüksek performans veya nihai performans olacak onu seç.

dedigim gibi olmadı denedim

evet yüksek performansa aldım ayrıca kendi pil uygulaması var laptopun oda yüksek performansta
Hmm masaüstüne sağ tıkla görüntü ayarlarına bas aşşağı kaydır sonra Grafik Ayarları'na tıkla oradan oyunu ekle Seçenekler'e basıp Yüksek Performans'ı seç
Screenshot_6.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı