Harici ekran kartı nedir?

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.

İnternette laptoplarına harici olarak ekran kartlarını takanları gördüm. Bu doğru mu? Laptopuma uyar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar.

İnternette laptoplarına harici olarak ekran kartlarını takanları gördüm. Bu doğru mu? Laptopuma uyar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyabilir ama benim tavsiyem bir yere taktırmak.

Evet söylediğiniz olay gerçekten var. Laptoplarda boş PCI Express slotuna ekran kartı bağlanabiliyor bunun için bir aparat var onu satın alıyorsunuz üstüne ekran kartını takıyorsunuz. Ayrıca bir güç kaynağına ihtiyacınız var.

Evet söylediğiniz olay gerçekten var. Laptoplarda boş PCI Express slotuna ekran kartı bağlanabiliyor bunun için bir aparat var onu satın alıyorsunuz üstüne ekran kartını takıyorsunuz. Ayrıca bir güç kaynağına ihtiyacınız var.

Peki yaparsam bir sıkıntı olur mu?
Uyabilir ama benim tavsiyem bir yere taktırmak.
Her bilgisayarcı anlar mı?

Çevremde kimse yapmadığı için tavsiye edemem maalesef ama internetten daha çok araştırma yapılabilir ve forumda bu konuda çok bilgili olan birileri olduğuna inanıyorum. Onların cevapları daha etkili olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı