Harici Harddisk'e kurduğum FIFA 20'yi açamıyorum

HakanAydn

Centipat
Daha fazla  
Oyunu kurduğumdan bu yana sorunsuz oynadığım FIFA 20'ye son günlerde giremiyorum. Ne olduysa Origin üzerinden 'error launchıng Game' hatası veriyor. Oyun kitaplığından FIFA 20'nin üzerine geldiğimde play butonu değil download butonu yer alıyor. Anladığım kadarıyla oyunun kurulu olduğu seçmemiz gerekiyor bir yerden ama beceremedim. Aylardır oynadığım oyunu yeniden yüklemek istemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• FİFA 20 HATA.png
    FİFA 20 HATA.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 29
1- FIFA 20'yi indirmeye başla.
2- 1-2MB indirdikten sonra indirmeyi durdurup Origin'i kapat.
3- Elindeki dosyaları oyunun indiği yere kopyala
4- Origin dosyaları algıladıktan sonra güncelleme yapacaktır.
5- Güncelleme bittikten sonra oyuna girmen gerekiyor.

Steam'de bu vardı Origin'de de olabilir diye düşündüm. Herhangi bir korsan oyunu veya uygulamayı Steam kütüphanesine kendininizinmiş gibi ekleyebiliyordunuz. Oyun orijinalse dosya doğrulamayı deneyebilirsiniz. Tabi varsa.

Söylediklerimi yapıp geri dönün.
Tamam deniyorum çok teşekkürler
Söylediklerimi yapıp geri dönün.
Dediğin gibi yükleme başlattım, durdurdum origini kapattım. yüklenen biraz dosya vardı onları Fifanın kurulu olduğu klasöre attım. Yeniden origine girdim ama güncelleme yapmadı. Ben manuel olarak güncelleme yapamaz mıyım originden?
Bunu deneyebilir misiniz? Yer olarak kurduğunuz yeri seçin (Yedek almayı unutmayın)
Eki Görüntüle 713570
Bunu deneyebilir misiniz? Yer olarak kurduğunuz yeri seçin (Yedek almayı unutmayın)
Eki Görüntüle 713570
Bende bu şekilde görünmüyor.
Steam'de bu vardı Origin'de de olabilir diye düşündüm. Herhangi bir korsan oyunu veya uygulamayı Steam kütüphanesine kendininizinmiş gibi ekleyebiliyordunuz. Oyun orijinalse dosya doğrulamayı deneyebilirsiniz. Tabi varsa.
Dosya doğrulamayı nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Görsel.png
    Görsel.png
    61 KB · Görüntüleme: 19
  • Görsel.png
    Görsel.png
    61 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı