Harici HDD İçindeki Dosya Silinmiyor

HD tune pro var technopatta hocam ondan.
Az sonra taratıp bakayım sonuçları paylaşırım.

HD Tune taratmanın ortasında bilgisayar kapandı niye oldu bilmiyorum hızlı tarama yaptığımda bad sector gözükmüyor. USB'yi tara ve onar dedim sonra klasörü sonunda silebildim. Tekrardan HD Tune ile taratmama gerek var mı bir de niye program sırasında bilgisayar kapandı?. :D @EkmekArasıRam

Son düzenleme:
Az sonra taratıp bakayım sonuçları paylaşırım.

HD Tune taratmanın ortasında bilgisayar kapandı niye oldu bilmiyorum hızlı tarama yaptığımda bad sector gözükmüyor. USB'yi tara ve onar dedim sonra klasörü sonunda silebildim. Tekrardan HD Tune ile taratmama gerek var mı bir de niye program sırasında bilgisayar kapandı?. :D @EkmekArasıRam
Sıkıntı çıkmıştır eğer yapabiliyor iseniz veri yazmayı deneyin ya da içine bir windows kurup boot etmeye çalışın. Eğer hdd den windows u boot etmeye çalışır iken otomatik onarım bsod vs. ile karşılaşır iseniz Crystal Disk İnfo ile sağlığı kontrol edin.

Sıkıntı çıkmıştır eğer yapabiliyor iseniz veri yazmayı deneyin ya da içine bir windows kurup boot etmeye çalışın. Eğer hdd den windows u boot etmeye çalışır iken otomatik onarım bsod vs. ile karşılaşır iseniz Crystal Disk İnfo ile sağlığı kontrol edin.
Tam olarak anlayamadım bilgisayarla aram çok iyi değil veriyi nasıl yazıyoruz ya da ne işe yarıyor. Tekrardan HD Tüne ile yaratıyorum bu sefer bir sıkıntı olmadı az kaldı. Bu benim USB gibi bilgisayar da ssd / hdd var şu an sorun yaşadığım harici var yedeklemek için kullanıyorum.

Bu arada yardımınız ve ilgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.

Tam olarak anlayamadım bilgisayarla aram çok iyi değil veriyi nasıl yazıyoruz ya da ne işe yarıyor. Tekrardan HD Tüne ile yaratıyorum bu sefer bir sıkıntı olmadı az kaldı. Bu benim USB gibi bilgisayar da ssd / hdd var şu an sorun yaşadığım harici var yedeklemek için kullanıyorum.
Eğer taramada sıkıntı çıkmadı ise boşverin. Crystad Disk İnfo uygulaması ile sağlığına bakın düşük ise normaldir.

Eğer taramada sıkıntı çıkmadı ise boşverin. Crystad Disk İnfo uygulaması ile sağlığına bakın düşük ise normaldir.
Bir yerde gördüm program bilgisayarın güç ayarlarını değiştiriyormuş. Muhtemelen bilgisayarda monitör gidince bilgisayar kapandı sanmıştım gidip tuşundan kapatıp açtım. 😂

Sıkıntı çıkmıştır eğer yapabiliyor iseniz veri yazmayı deneyin ya da içine bir Windows kurup boot etmeye çalışın. Eğer HDD'den Windows'u boot etmeye çalışır iken otomatik onarım BSoD vs. ile karşılaşır iseniz CrystalDiskInfo ile sağlığı kontrol edin.

Aga adamin PCsine s*çmışsın hala konuşuyorsun kabdkanska.

Aga adamin PCsine s*çmışsın hala konuşuyorsun kabdkanska.
Bunları yapmaya gerek kalmadı. 2 farklı programda virüs taraması yaptım. HD tune ile kontrol ediyorum. Hariciyi takınca tara ve düzelt dedim çözüldü klasör silindi. Dediklerini zaten yapamazdım o kadar bilgisayardan anlamıyorum.

Bunları yapmaya gerek kalmadı. 2 farklı programda virüs taraması yaptım. HD Tune ile kontrol ediyorum. Hariciyi takınca tara ve düzelt dedim çözüldü klasör silindi. Dediklerini zaten yapamazdım o kadar bilgisayardan anlamıyorum.

Okey kanka np duzeldi ise sıkıntı yoktur iyi akşamlar hocam.

Taramalarda bitti yedekleme konusunda yakın zamanda problem olmaz dimi ?. Dosyaları buna yedekleyip C ve D'ye tamamen format atmayı planlıyorum.
111.jpg
222.jpg

Geri
Yukarı