Harici HDD önerisi

Sıfırsa alabilirsiniz, sadece aktarım hızının 80Mb/sn olduğunu yorumlarda belirtmişler, harddisk'i depolama için kullanacaksanız bir sorun arz etmiyor fakat harddiskler de sıfır ayrımı yapılmaması gerekiyor bana göre
2. El alarak uğraşmak istemiyorum okuma yazma hızı 180 mblik bir öneriniz var mı

2. El alarak uğraşmak istemiyorum okuma yazma hızı 180 mblik bir öneriniz var mı
Harddisklerin yapısı gereği içerisinde bir adet plaka ve lazer okuyucu bir kafa bulunuyor, okuma ve yazma işi elektronik olarak yapılmayıp elle yapıldığı için okuma ve yazma hızları çok düşük oluyor, yeni harddiskler daha yeni 200Mb/sn geçmeye başladılar, eğer hızlı olması birinci önceliğinizi ise; SSD tercih etmelisiniz.

Harddisklerin yapısı gereği içerisinde bir adet plaka ve lazer okuyucu bir kafa bulunuyor, okuma ve yazma işi elektronik olarak yapılmayıp elle yapıldığı için okuma ve yazma hızları çok düşük oluyor, yeni harddiskler daha yeni 200Mb/sn geçmeye başladılar, eğer hızlı olması birinci önceliğinizi ise; SSD tercih etmelisiniz.
Ssdler çok pahalı hocam o yüzden harddisk istiyorum

Mekanik olduğu için aksine daha da dikkat edilmeli bence. Nereden bileceğiz aldığın adamın yere düşürmediğini?

Yer çok büyük sıkıntı değilse 400 TL'ye bulursunuz kaliteli SSD.
ssd öneriniz var mı

Geri
Yukarı