Harici ses kartından yüksek ses alabilmek için çıkarıp takmak gerekiyor

socrat

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.
Ben şöyle bir sorun yaşıyorum. Harici ses kartı olarak Audiobox GO kullanıyorum. Bu ses kartına Presonus sub 8 subwoofer ve Eris 3.5 referans monitörlerim bağlı. Ses kartım USB kablosu ile bilgisayarıma bağlı ve bilgisayarı açıp sonrasında ise referans monitörlerimi açtığımda ses ilkin çok düşük bir seviyede çıkıyor. Ses kartının USB kablosunu tak-çıkar yaptığımda ise ses normale dönüyor. Bunun olası sebeplerini merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

USB güç seçeneklerini değiştirip deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USB güç seçeneklerini değiştirip deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba hocam. Maalesef olumlu sonuç alamadım. Bu sorun hakkında ses kartının üretici firması ile de diyalog halindeyim. Onlar da tüm sürücülerimi güncellememi, ses kartını USB hub yerine direk bağlantı yapmamı, bilgisayara bağlı diğer tüm USB bağlantılarını çıkarıp bu şekilde denememi vs... Söylediler ve öyle de yaptım. Ama sonuç yine olumsuz. İşin içinden nasıl çıkacağım bilmiyorum.

Şimdi MacBook Air'de denedim ama bu sorunu onda yaşamadım. Başka ne yapabilirim? Yardım ediniz lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı