Haritaya Girme Süresi

İlk olarak basit eğlenceden mesela Dust 2'ye girin. Daha sonra rekabetçi maça Dust 2 denk gelirse 4 dakika yerine 2 dakikada girebilirsiniz. Benim arkadaşım da aynen böyle yapıyor maalesef. Oyuna her girdiğinde böyle yapman lazım, Basit eğlence gir-çık sonra rekabetçi gir.
Bunu bende yapıyordum söylemeyi unuttum 😂 Kesinlikle işe yarıyor en azından ban yemeden girersin.
Rica ederim,birde dust2 de daha uzun sürede girer haberin olsun,en azından öyle oluyor.Ben mesela hiç dust2 ye girmiyorum.
Mirage ve Cache yeni Dust 2 den daha hızlı açılıyor. Dust 2 yenilenmeden önce gayet güzel açılıyordu...

Eski bilgisayarım 32 bit idi ve bu tür durumlarla karşılaşıyordum.Bazı haritalarda girme süresi cidden uzuyordu veya giremiyordum.Bunu öyle oturduğun yerden çözmen pek de mümkün değil.Oyun konsolundan kodlar girerek bir nebze arttırabilirsin fakat asıl çözüm sistemini değiştirmektir.

En iyi rekatbetçi kodları gibi sitelerden kod alıp yazdıysan onunla alakalı olabilir. Genellikle o tür kod kaynakların içindeki bir tane kod haritaya girme hızını düşürüyor fakat fps konusunda artış sağlıyor. Kodu bulursam tekrar yazarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı