Harley-Davidson motosikletler neden pahalı?

Otomaber

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ5-1240P - RAM: 16 GB - Ekran Kartı: İrıs Xe Graphics - Depolama: 512 GB SSD
Meslek
Serbest Çalışan
Harley-Davidson motorlar iyi güzel fakat çok pahalı. Eğer bir motosiklet alacak olsanız Harley alır mısınız? Şahsen ben Harley motorları çok beğeniyorum ama fiyatının gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ekran Görüntüsü (4625).png

Çünkü dolar bazında. Bu 1. sebep. 2. sebep ise CC'si aşırı yüksek. Haliyle "Vergisi".

Gerçi bu motorlar Amerika'da da pahalıdır diye düşünüyorum. Üst seviye motorsikletler.

Adını duyurmuş bir marka. Kalite elbette var, ama ben kullananların sırf markası yüzünden kullandıklarını düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın, kalitesi iyidir. Botları da iyidir. Çok parası olan kullanır tabii ki.

Üst seviye motolar da o yüzden pahalılar. Motor hacimleri ve güçleri yüksek. Malzeme kaliteleri ve konfor özellikleri üst seviyede olan bir marka. Amerika fiyatları bile oldukça yüksekken tabi döviz kuru ve yüksek vergiler neticesinde Türkiyede ulaşılması çok güç. Tabi motor sevdalıları araba yerine tercih edip alabilir zaten touring motorlarıda konfor bakımından arabayı aratıcağını pek düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı