HarmonyOS Uyumlu Cihazlar

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Huawei HarmonyOS uyumlu modellerin listesi

Huawei’nin kendi işletim sistemi HarmonyOS ile uyumlu olacak cihazların listesi paylaşıldı. Huawei, Ağustos 2019 döneminde Hongmeng OS olarak da bilinen kendi geliştirdiği işletim sistemi HarmonyOS‘u piyasaya sürdü. Bu yeni sistem, tüm cihazlarda çeşitli kullanıcı deneyimi özellikleri sunmak için tasarlanmış yeni bir mikro çekirdek tabanlı işletim sistemidir. İlk etapta Huawei akıllı TV’lere entegre edilen sistemin yakın […]

Devamı: HarmonyOS Uyumlu Cihazlar
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Harmony OS ile uyumlu Honor modelleri diye bir kategori var. Honor markası Huawei'e mi ait?

Bu konuyu açarken başlığı yazan arkadaş ve başlığı kabul eden arkadaşa ceza verilmesini istiyorum. Harmanyos değil harmonyos. Adalet herkese lazım.

Konuyu açan kişi direk yönetici, büyük ihtimalle kendi konusunu kendi onayladı.

Başlığı ve ilk içerik giriş kısmını kendi sitelerindeki haber kısmından kopyalamışlar büyük ihtimalle, bu sebeple yazım yanlışını fark etmemiş olabilirler.

Ayrıca haber yazılarını yazanlar zaten günde birçok kez uzun yazılar yazıyorlar, insanlık hali olabilir sırf 2 harf için çok abartmışsınız.

Ve forum üyeleri kelimeleri hatalı yazdıkları için ceza almıyor, dil ve yazım kurallarına uymazsa ceza alıyor.
Harmony OS ile uyumlu Honor modelleri diye bir kategori var. Honor markası Huawei'e mi ait?

Evet.

Teşekkürler. Honor'u şu A101'de falan görünce şu kalitesiz telefon markalarından sanmıştım uzun yıllar boyunca. Huawei'e ait olduğunu öğrendiğim iyi oldu :)

Başlığı ve ilk içerik giriş kısmını kendi sitelerindeki haber kısmından kopyalamışlar büyük ihtimalle, bu sebeple yazım yanlışını fark etmemiş olabilirler.

Ayrıca haber yazılarını yazanlar zaten günde birçok kez uzun yazılar yazıyorlar, insanlık hali olabilir sırf 2 harf için çok abartmışsınız.
Haberler Sosyal'e otomatik olarak yansıyor. Manuel bir işlem yok. Haberi hazırlayan arkadaşımız harf hatası yapmış, yayına almak için kontrol ederken ben de fark etmedim, benim hatam, kusura bakmayın. Geri bildirimler için teşekkür ederim.

Kopyalama bile değil. Eklenti ile yapılıyor yani otomatik. Ali Güngör'ün haberi bile yok durumdan yani :D

Honor Huawei'ye ait değil. Eskiden öyleydi ama ambargodan sonra satıldı zaten Honor'da Google var artık. O listedeki telefonlar yüksek ihtimal Honor Huawei'ye aitken çıkan telefonlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı