Harmony OS betasına geçilir mi?

Yer
Çorum
Daha fazla  
Arkadaşlar, Technopat'ta biri söyledi bana, Fut Beta adlı uygulama ile cihazınıza uygun Harmony OS betasına geçebilirsiniz diye. Bir de şu videoyu attı.

Böyle bir şey mümkün müdür? Bu uygulama resmi midir? Harmony OS mudur yoksa EMUI betası mıdır? Yaparsam dönüşü olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Muhtemelen dönüşü olmaz çünkü sürüm yükseltme değil işletim sistemi değiştirmesi bu. Bence beta versiyonuna bulaşmayın. Çok bug olabiliyor.

Bence bekleyin. Tonla bug olabilir.

Hocalarım öyle diyorsanız yapmam ama kararlı sürümü de çok uzun sürecek gibi duruyor. Yine de yapmayacağım teşekkür ederim.
Beta değil fakat tam kararlı sürümü çıkınca kesinlikle öneririm.

Hocam bekleyebilirsem iyidir. Geçmek için can atıyorum.

Ben memnunum 😅😅😅 tonla bug vs. yok bu arada. Çok iyi, çok akıcı 🤩.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210603_135035.jpg
    Screenshot_20210603_135035.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_20210603_135046_com.huawei.android.launcher.jpg
    Screenshot_20210603_135046_com.huawei.android.launcher.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 73
AAA gerçekten mi?
Fut beta uygulamasından mı geçtiniz?
Hayır hocam Fut Beta uygulamasının bu noktada bir etkisi yok. EMUI betaları için kullanılıyor şu anda. Ülkemizde HarmonyOS versiyonu için ayarlanmadı henüz Fut. Ben HarmonyOS geliştirici betasına katılmıştım. Cihazı Çin'den aldığım için daha rahat oldu tabii.
Fut Beta kapalı beta testleri için kullanılıyor HarmonyOS'de. Çin'de P40 lite gibi modeller kapalı şekilde Fut beta kullanıyor. Bizlik bir durum yok maalesef.

Hayır hocam fut beta uygulamasının bu noktada bir etkisi yok. EMUI betaları için kullanılıyor şu anda. Ülkemizde Harmony OS versiyonu için ayarlanmadı henüz fut. Ben Harmony OS geliştirici betasına katılmıştım. Cihazı Çin'den aldığım için daha rahat oldu tabii.
Fut beta kapalı beta testleri için kullanılıyor Harmony OS'de. Çin'de P40 Lite gibi modeller kapalı şekilde fut beta kullanıyor. Bizlik bir durum yok maalesef.

Yani geçemeyeceğim.:(

Yeni konular

Geri
Yukarı