Harun Elektronik güvenilir mi?

Senin yerine sordum hocam :D :D :D

Capture.PNG

Zevk Sahibiyiz 😎
zevk sahibi.PNG

Merhabalar. Bu siteden bir ürün almak istiyorum. Daha önce bu siteden bir ürün alan oldu mu?

Merhaba ben mağazanın sahibi Harun Aysal.
4 tane şubesi olan bir bayiyiz.
Güvenebilirsiniz. Samsung arayıp teyit alabilirsiniz.
İlginize teşekkür ederiz.
Merhabalar. Bu siteden bir ürün almak istiyorum. Daha önce bu siteden bir ürün alan oldu mu?
Merhaba,
Harun Elektronik'in sahibi Harun Aysal.
Bize güvenebilirsiniz gerekli olan tüm yardımı her daim yapmaya hazırız. İstanbul da 4 şubeye sahibiz. Samsiung tarafına ulaşarak bizi sorabilirsiniz. (444 77 11).

İlginize teşekkür ederiz.
İsminde hayır yok bence. Ben ismi Harun olan bir yerden elektronik ürün almazdım. Ön yargılı olabilirim.
Merhaba,
İsmim güven veriyor ama kurumsal anlamda size hoş gelmiş olmayabilir.
Biz aile şirketi olduğumuz için hem kurumsal hem de samimi bir ortamda çalışıyoruz. Biz sizi ön yargılarınızdan kurtaralım isterseniz.
444 77 11 den teyit edin. İstersen bayrampaşa beşiktaş pelican mall ve vega avym mağazalarımızı ziyaret edin. Çay kahve veya yemek ikram edelim.
İyi günler.
Bize sormuşsunuz tabiki ama biraz üzücü ve üstten bakış açısıyla sormuşsunuz, yine de teşekkür ederiz.
Logomuzu beğenmemiş olabilirsiniz bu da zevk meselesi 83 milyon insanımızın aynı zevk ve renk beğenmesi zaten imkansız.
İyi günler dileriz.1
Adını okuyunca, bir mahalle dükkanı olduğu ve cama asılı "Format Atılır" yazısı aklıma geliyor.
Bana pek güvenilir gelmedi.
Merhabalar tabiki format atmıyoruz ama samsung bayisi olarak memnuniyetiniz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
Bir diğer yorumda bizim durumumuzu anladığınız için teşekkür ederiz.
İyi günler dileriz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı