Hastane patladıktan sonra hemşirenin yardımcı olduğu oyun nedir?

berkaysvc

Hectopat
İyi geceler, çok önceden PC'de oynadığım bir oyun vardı ismini hatırlamıyorum fakat tahminimce 2004-2007 arası çıkan bir oyundu. Bir hastane vardı oraya giriyorduk hastane patlıyordu bir hemşire bize yardımcı oluyordu falan ardından hastaneden çıkıyorduk ve şehre iniyorduk. Bu bir aksiyon oyunuydu ismini bilen birileri veya tahminleri olanlar yazabilir mi? Aşırı canım çekti.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler, çok önceden PC'de oynadığım bir oyun vardı ismini hatırlamıyorum fakat tahminimce 2004-2007 arası çıkan bir oyundu. Bir hastane vardı oraya giriyorduk hastane patlıyordu bir hemşire bize yardımcı oluyordu falan ardından hastaneden çıkıyorduk ve şehre iniyorduk. Bu bir aksiyon oyunuydu ismini bilen birileri veya tahminleri olanlar yazabilir mi? Aşırı canım çekti.
Ya okuyunca ben de hatırladım o oyunu. Adını bulursan lütfen bana da yaz.

Hastane patlıyor derken silahlı birileri mi geliyor içeridekileri öldürüyor ve etraf yıkık mıydı? Sonra uyandığınızda bir askeri mi bıçaklıyordunuz? Ve 2. Dünya Savaşı yıllarında mı geçiyordu?

Yıllar uyuşmuyor fakat Wolfenstein: The New Order oyunundan bir sahne aklıma geldi o oyun olabilir mi?

Yıllar uyuşmuyor fakat Wolfenstein: The New Order oyunundan bir sahne aklıma geldi o oyun olabilir mi?

Hocam benim de aklıma o sahne geldi ama konu sahibi soruma cevap vermediği için emin olamıyorum. Bir de hastane patlıyor diyor konu sahibi patlıyor derken harap bir şekilde mi yoksa farklı mı söylemiyor.

Aklıma 6 olasılık gelmiş durumda ama birkaçının tarihi uyuşmuyor. Yine de yazalım çünkü arkadaşın tarih konusunda kafası karışmış da olabilir:
  • Wolfenstein: The New Order'in komadan uyanış sahnesi.
  • MGS 5: TPP'nin başlangıcı ve Ishmael ilke kaçış.
  • Max Payne 2'de Max'in hastaneden kaçışı.
  • Dead Space 2'nin başındaki salgın sonrası hastaneden kaçış ve Ellie ile buluşana kadar geçen süreç.
  • Hitman Contracts'in başlangıcındaki polis baskını sonrası tımarhaneden kaçış.
  • X-Men Origins Wolverine oyunundaki [filmi değil] Logan'ın yeni pençelerini alıp tesisten kaçması.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı