Hastaneden alınan heyet kağıdı yağmurda ıslandı

Islanıp mürekkep bozulması varsa e-devlet'e bak, bundan sonra da resmi veya önemli evrakları şeffaf plastik koruyuculara koydurun fotokopi çektirirken 1-2 lira fazla verip, veya kaç para olduysa, yanında da götürebilirsin.

Islanıp mürekkep bozulması varsa e-Devlet'e bak, bundan sonra da resmi veya önemli evrakları şeffaf plastik koruyuculara koydurun fotokopi çektirirken 1-2 lira fazla verip, veya kaç para olduysa, yanında da götürebilirsin.

Islak imza gerekmiyor muş zaten kopyasını istediler orada asıl belge bizde kalıyormuş.:D

Reis bilmeden yorum yapmazsan sevinirim.

Islak imza gerekmiyor muş zaten kopyasını istediler orada asıl belge bizde kalıyormuş.:D

Reis bilmeden yorum yapmazsan sevinirim.
Bilmeden derken; sen resmi/önemli belgelere gereken özeni göstermezken gayet saçma bir duruma kalma diye söyledim öğrenmek ayıp değildi en son. :)

İyi niyetli bir memura denk gelmişsin. Normalde ıslak imzalı belgeyi gördükten sonra fotokopisini teslim etmeni ister resmi kurum. Kolayca çözebilmen güzel olmuş. Günlerce askerlik şubesinde iş halletmeye çalışan birçok insan oluyor. Ben de zamanında çok uğraşmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı