Hat değerleri nasıl?

Dostum öyle saçmalık mı olur ya önlerinde her türlü hizmeti istegi yapma gibi imkanları var modem ayarlarında böyle bir hizmet var mı bilmiyorum ama başka türlü bunun sizin yapma ihtimaliniz yok müşteri hizmetleri yapacak. Bu arada yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın upload yerine dowloadınızı 35'e çekerseniz kesilme sorununuz yüksek ihtimal gider. Ben yaşadıgım tecrübeyle size yardımcı olmak istedim modemden modeme fark ediyormuş bende tek SNR değeri var.

Dostum öyle saçmalık mı olur ya önlerinde her türlü hizmeti istegi yapma gibi imkanları var modem ayarlarında böyle bir hizmet var mı bilmiyorum ama başka türlü bunun sizin yapma ihtimaliniz yok müşteri hizmetleri yapacak. Bu arada yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın upload yerine dowloadınızı 35'e çekerseniz kesilme sorununuz yüksek ihtimal gider. Ben yaşadıgım tecrübeyle size yardımcı olmak istedim modemden modeme fark ediyormuş bende tek SNR değeri var.

Estağfurullah, yardımcı olmaya çalışıyorsunuz sonuçta, teşekkür ederim.
2-3 gündür kesinti yaşamıyorum, 3 ay önce kadar 24Mbps olarak bağlatmıştım, ardından 2 hafta sonra 50Mbps'e yükselttim, eğer kesinti yaşanırsa yine dediğiniz gibi 35'e çektirebilirim, telefondan 2 Dakika'da internet hızımı 50'ye çıkartan Türk Telekom, şimdi 2 Dakika'da Upload'ı sabitleyemiyor.

Estağfurullah, yardımcı olmaya çalışıyorsunuz sonuçta, teşekkür ederim.
2-3 gündür kesinti yaşamıyorum, 3 ay önce kadar 24Mbps olarak bağlatmıştım, ardından 2 hafta sonra 50Mbps'e yükselttim, eğer kesinti yaşanırsa yine dediğiniz gibi 35'e çektirebilirim, telefondan 2 Dakika'da internet hızımı 50'ye çıkartan Türk Telekom, şimdi 2 Dakika'da Upload'ı sabitleyemiyor.
Aslında her türlü hizmeti MH yapamıyor. Sadece bir metin belgesi açıp şikayetinizi yazmaktan başka bir vasıfları yok. Değiştirebilmeleri için önce paketin yenilenmesi lazım. Online işlemlerden doğru yere yazarsa ancak bu sorunu giderebilir ama bence gerek yok. Kesilmeyi bu modemler hattan dolayı yapmıyor.

Aslında her türlü hizmeti mh yapamıyor. Sadece bir metin belgesi açıp şikayetinizi yazmaktan başka bir vasıfları yok. Değiştirebilmeleri için önce paketin yenilenmesi lazım. Online işlemlerden doğru yere yazarsa ancak bu sorunu giderebilir ama bence gerek yok. Kesilmeyi bu modemler hattan dolayı yapmıyor.

Dogrudurda dostum ben Superonline kullanıyorum Türk Telekom altyapısı ile müşteri hizmetlerini aradıgımda oyuncak gibi bir aşagı bir yukarı kafama göre indirtebiliyorum ondan dolayı önermiştim.

Geri
Yukarı