Hat Değerlerim Nasıl?

spikespiegel104

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
20 güne TürkNet başvurusu yapacağım ve evde şu an VDSL olarak VodafoneNet kullanıyorum. Şu an 50-4 paket kullanıyorum TürkNet'de aynılarını verebileceğini söyledi. Hat değerlerim şunlar:

Screenshot_2.png

Vodafone kullanırken şikayetçi olduğum şey oyunlarda yüksek ping ve taahhüt. Sizce TürkNet'e geçince ping durumundan kurtulabilir miyim değerlerim nasıl?

İlginize şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
20 güne TürkNet başvurusu yapacağım ve evde şu an VDSL olarak vodafonenet kullanıyorum. Şu an 50-4 paket kullanıyorum TürkNet'de aynılarını verebileceğini söyledi. Hat değerlerim şunlar:

Eki Görüntüle 509135

Vodafone kullanırken şikayetçi olduğum şey oyunlarda yüksek ping ve taahhüt. Sizce TürkNet'e geçince ping durumundan kurtulabilir miyim değerlerim nasıl?

İlginize şimdiden teşekkürler.

Millenicom isimli servis sağlayıcı var ona da bak derim.

Millenicom isimli servis sağlayıcı var ona da bak derim.

Bir de speettest ekranını paylaşır mısın? Fiber yok mu orada, artık VDSL falan çok eskidi.

3-4 Sene önce hem KabloNet hem de Superonline için evimin önü tam 2 defa kazıldı fakat hala fiber yok maalesef binamda. Nedeni sanırım eski bina olması. Speedtest ekranımda bir problem yok sadece ping değerlerim yüksek. Aldığım indirme ve yükleme hızları normal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı