Hatalı port servisi hatası

Özel biri

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu karantina günlerinde bir haftadır modemimin bütün ışıklarının yanmasına rağmen internete girmeye çalıştığımda hatalı port servisi hatası almaktayım. Tam üç kez arıza kaydı aldılar ama 26 Mart'tan itibaren sorunu ne çözebildiler ne de yardımcı olabildiler. Bu TTNET denen illet ne saçmadır ki ne zaman arasam müşteri hizmetleri farklı bir cevap veriyor. Kimi hatanın bende olduğunu söyledi kimi hatanın kendilerinde olduğunu söyledi en kısa zamanda çözmeye çalıştıklarını söyledi. Ben e yapacağımı bilmiyorum. Derslerime çalışmam lazım ama bir türlü düzelmiyor internet. En son aradığımda hatanın yine bende olduğunu söylediler. Delirmek üzereyim artık. Bildiğim kadarıyla hata onlara ait ama beni suçluyorlar. Düzeltmiyorlar. Yardımcı olabilecek biri var mı nasıl bu hatayı düzelttirebileceğime dair. Çünkü artık arıza kaydını biz müşterileri oyalamak için yaptıklarını düşünüyorum. 2 gün boş boş bekliyorum sonuç vasat.

Son düzenleyen: Moderatör:
DSL kablonuz farklı bir port'a çakılmış olabilir bir başkası tarafından. Bu hatanın sebebi budur. Aboneliğiniz 5 portuna bağlı ise 7 portuna DSL kablosunu çakarsınız ve bu hatayı verir. Sorun yüksek ihtimalle ankastre kutusunda. Ekip talep edin. Bir diğer düşük olasılık ise portunuz değiştirildi.

DSL kablonuz farklı bir port'a çakılmış olabilir bir başkası tarafından. Bu hatanın sebebi budur. Aboneliğiniz 5 portuna bağlı ise 7 portuna DSL kablosunu çakarsınız ve bu hatayı verir. Sorun yüksek ihtimalle ankastre kutusunda. Ekip talep edin. Bir diğer düşük olasılık ise portunuz değiştirildi.
hata durup dururken oldu yani bizden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı