Hatırlayamadığım çok eski bir araba oyunu

iBereket

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim birkaç gündür merak ettiğim bayağı küçükken oynadığım bir oyunu bulmak istiyorum. Oyunun konusu adam akıllı yoktu. Sadece sürekli ya çarpışıyorduk ya yarışıyorduk rastgele ilerliyordu ve etraftaki neye çarparsam çarpayım puan alıyordum ve yol üzerinde diğer arabaları patlatmamı sağlayacak nitro gibi ekipmanlar oluyordu. Oyunun görüntü kalitesi çok iyi değildi. Arabaların gücü veya başka donanımlarının pek önemi yoktu sanırsam rastgele veriyordu arabaları zaten. Umarım hatırlayanınız olur ve oyun İtalya gibi bir yerde dondurma şemsiyelerinin olduğu sahil kentlerine benzeyen maplerde geçiyordu. Oyun genel mahiyette matrak bir oyundu ciddi yarış veya fazlaca dikkat isteyen bir oyun değildi amaç sadece çarpışmak veya yarışırken diğer arabaları patlatmak...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Benim birkaç gündür merak ettiğim bayağı küçükken oynadığım bir oyunu bulmak istiyorum. Oyunun konusu adam akıllı yoktu. Sadece sürekli ya çarpışıyorduk ya yarışıyorduk rastgele ilerliyordu ve etraftaki neye çarparsam çarpayım puan alıyordum ve yol üzerinde diğer arabaları patlatmamı sağlayacak nitro gibi ekipmanlar oluyordu. Oyunun görüntü kalitesi çok iyi değildi. Arabaların gücü veya başka donanımlarının pek önemi yoktu sanırsam rastgele veriyordu arabaları zaten. Umarım hatırlayanınız olur ve oyun İtalya gibi bir yerde dondurma şemsiyelerinin olduğu sahil kentlerine benzeyen maplerde geçiyordu.
Midtown Madness olabilir mi?

Geri
Yukarı