Hatırlayamadıklarımızı bilgisayar ortamında hatırlamak

Düşünsene baban hackliyor makineyi sonra senin gizlediğin şeyleri bir bir öğreniyor. :D
Ama hayal kurmak çok iyi, 10 sene önce katlanabilen telefonları düşünemezdik.
Bu teknoloji de elbet olacaktır fakat beyni iyice çözmek gerekiyor. Halen bu konuda çalışmalar sürüyor.

Kesinlikle karşıyım neuralink gibi projelere. Bir insan başka bir insanın her yerini görebilir sadece kafasındaki düşünceler hariç. Yaratılıştan böyledir bu. Asla doğru bulmuyorum böyle bir şeyi, kafamdan geçirdiğim düşünceleri yalnızca ben ve Allah bilebilir. Bu projenin yok edilmesi gerektiğini düşünüyorum, beyindeki anıları görebilen beyni yönetebilir de.

Bu projeden korkanlar demek ki aklında kötü fikirler var da bundan dolayı böyle düşünüyor. :) Sonuçta bilgisayarda gezerken de ne yaptıklarınızı başkaları görebilir. Bir güvenlik açığı olsa her şeyinize erişmek mümkün.

Bu projeden korkanlar demek ki aklında kötü fikirler var da bundan dolayı böyle düşünüyor. :) Sonuçta bilgisayarda gezerken de ne yaptıklarınızı başkaları görebilir. Bir güvenlik açığı olsa her şeyinize erişmek mümkün.
Hayır o değil hocam zihnine erişebilen biri yolun %80'ine sahip oluyor bunu kötü amaçlar ile kullanabilir. Kötü amaçlar için aşırı iyi bir proje.

Yeni konular

Geri
Yukarı