Hattım 75 Mbps destekler mi?

Aidee

Decapat
Hat değerlerim nasıl?
75 Mbps destekler mi?

Dosya Ekleri

• hat.png
    hat.png
    25,6 KB · Görüntüleme: 106
SNR Margin değerinde 12 desibelden 8e düşmeniz halinde 75'e yakın bir değer elde etmeniz mümkün. Sinyal zayıflamanız sahip olduğunuz SNR değerine göre bir miktar yüksek ancak çok değil. 75'i net alamayabilirsiniz ancak 75'e yakın bir değer alırsınız.

Modem arayüzünde ki maksimum alabileceğiniz değerler birebir doğru bilgi değildir. Ama yakındır. Bu görüntü de 86Mbps alabilirsiniz diyor, fakat SNR değeriniz 12dB ve mevcut hızınız 58Mbps. Bana kalırsa tam olarak 75Mbps alamazsınız, ama 75Mbps paket satın alırsınız ve en azından 70Mbps'e sınırlandırmalarını istersiniz. Sanırım o zaman SNR değeriniz de sınır da olur.

Hat değerlerim nasıl?
75 Mbps destekler mi?
Buna modem arayüzünden mi ulaşılıyordu? Yurtta kalıyorum da internet bağlatmak istiyoruz. Altyapı gözükmüyor ama bağlatan kişiler varmış kaç desteklediğini bilmek istiyorum alırken ona göre seçelim diye paketi. Bu bilgilere başka yerden ulaşamaz mıyız?

Buna modem arayüzünden mi ulaşılıyordu? Yurtta kalıyorum da internet bağlatmak istiyoruz. Altyapı gözükmüyor ama bağlatan kişiler varmış kaç desteklediğini bilmek istiyorum alırken ona göre seçelim diye paketi. Bu bilgilere başka yerden ulaşamaz mıyız?

Evet modem arayuzundeki DSL istatistiklerinden ulasiliyor.

Geri
Yukarı