Hava akışı iyi olan kasa önerisi

Yanlardan hava giriyor değil mi? Yukarıdan da çıkıyor? Peki hocam bu kasanın hava akışı iyi midir sıcaklıklar 4-5 derece aşağı çekecek kadar?
Ekran kartı hava akışından muzdaripsen bu kasayı alıp altta bulunan yere 3 tane 120mm fan takıyorsun GPU sıcaklıkları çok iyi oluyor. Ama O11'in dezavantajı hem çok pahalı hem de içini fanlarla doldurman gerekiyor yoksa sıcaklık beklentini karşılamaz.

Uğraşmayayım direkt hazır kasa alayım dersen;

İkinci el alırım, bana uyar dersen alternatif öneri bakabilirim.

Ekran kartı hava akışından muzdaripsen bu kasayı alıp altta bulunan yere 3 tane 120mm fan takıyorsun GPU sıcaklıkları çok iyi oluyor. Ama O11'in dezavantajı hem çok pahalı hem de içini fanlarla doldurman gerekiyor yoksa sıcaklık beklentini karşılamaz.

Uğraşmayayım direkt hazır kasa alayım dersen;

İkinci el alırım, bana uyar dersen alternatif öneri bakabilirim.
Çok teşekkür ederim @BerkayZ87 hocam. Zaten şuan elimde hali hazırda 5 adet BeQuiet Pure Wİngs 2 12cm fan var. 2 Tane de XPG Invader kasanın içinden çıkan 3 pinli fan var. 7 adet fan var yani elimde. Biraz önce alta fan montajı yapılıyor dediğinizde benim kasam bu demek ki dedim sıcak bir şehirde yaşadığım için. Ekran kartının altından direkt çeker o halde sıcaklığı. Bütçemi denklediğim zaman bunu alacağım. Sırf GPU sıcaklık sorunundan dolayı Gigabyte Vision RTX 3060 alıcaktım 3 fanlı olduğu için.

Linkteki kasaya standart PSUlar ve üç fanlı GPUlar uyar değil mi bir de hocam? Y

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı